Про проєкт

Маніфест — це спільнота для авторів україномовного контенту. Головна ідея — поширювати україномовний контент і спонукати до його створення.

Ми послідовно зростаємо: збільшується аудиторія соціальних мереж і покращується сайт. «Маніфест» має план дій: дошліфувати дизайн, перезапустити розділ зі статтями, додати коментарі, додати можливість публікації матеріалів від користувачів, вийти на стабільний графік випуску відео, збільшити кількість патронів до 70, уніфікувати стиль сайту, каналу і соціальних мереж.

Чому «Маніфест»? Ідеї у назви дві. Перша — засновники склали умовний маніфест, присвячений створенню українського контенту. Друга — назва пішла від англійського «money first», тобто створення українського контенту повинно було стати ремеслом, на якому автори змогли б заробляти.

Історію спільноти можна прочитати на енциклопедії «Драматика».


Спільнота

Маніфест, як платформа має активне ком’юніті, ютуб канал, де публікуються відео, та ще й сайт, де можна знайти який завгодно канал, на який завгодно смак. Також, «Маніфест» співпрацює з багатьма блогерами.

Соціальні мережі


Питання і відповіді

 • Як додати свій канал в рейтинг? Все детально розписано у цьому відео, форма і правила тут.
 • Де можна поширити своє відео? Все детально розписано у цьому відео.
 • Як підтримати проєкт? Розкажіть про нього: постом, відео або просто в розмові. Для матеріальної підтримки є окрема сторінка — «Підтримати проєкт».
 • А у вас є стікерпак? Є і він просто чудовий.

Згадки

Про «Маніфест» пишуть і говорять. Це приємно.


Хроніка рішень

 • 02.12.2021 — наглядова рада визначила ключовий фактор, за яким слід ідентифікувати мову каналу: якою мовою говорить ведучий чи автор, та і є основною. Тобто саме мова головних людей на проєкті вирішує, можна називати канал двомовним чи ні. А от те, як говорять гості, знімальна група, якою мовою написаний чи знятий контент, який оглядають на каналі — це другорядні чинники.
 • 15.10.2020 — Канал «GUYDZUY» видалено на прохання автора.
 • 08.07.2020 — наглядова рада прийняла рішення про видалення каналу «БЮК Юрконсультаціі» через відвертий обскурантизм, який може нашкодити здоров’ю людей: пропаганда антивакцинаторсва, теорій змови, поширення фейків тощо.
 • 13.02.2020 — наглядова рада прийняла рішення про видалення всіх каналів контент для яких розробляється у Росії, навіть якщо вони перекладені українською.
 • 25.11.2019 — наглядова рада прийняла рішення про видалення всіх каналів присвячених політикам та політичним партіям.
 • 27.08.2019 — наглядова рада прийняла умови після яких канал отримує статус «неактивний».
 • 22.07.2019 — члени наглядової ради прийняли умови для розміщення музичних каналів. Критерії додавання: відчутна більшість контенту українською та відсутність гастролей Росією у виконавців.
 • 21.07.2019 — запущено альфа-версію оновленого «Маніфесту».
 • 19.09.2019 — наглядова рада прийняла рішення про видалення всіх телевійзійних каналів і ТВ-проектів з нашого рейтингу. Воно не розповсюджується на проєкт, які створені самостійно, але згодом вийшли на екранах телевізорів. Скоро всі такі канали зникнуть з сайту.
4.7 70 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
4 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Влад
Влад
8 місяців тому

То є файно
PS: бажаю вам успіхів

Дмитро
Дмитро
4 місяців тому

А можна десь подивитися статистику ютьюб каналів, скільки було в 2019 і скільки зараз в 2023, по жанрах?

Юра
5 днів тому

Bluesky сторінку колись вести плануєте?
Там укр спільнота гарно зростає й дужчає!!