МаніфестДодати канал

Додати канал

ПЕРШ НІЖ ПРОПОНУВАТИ КАНАЛ, ВПЕВНІТЬСЯ, ЩО ЙОГО ЩЕ НЕМАЄ В РЕЙТИНГУ. ПО СТАТИСТИЦІ, КОЖЕН ДРУГИЙ ЗАПРОПОНОВАНИЙ КАНАЛ ВЖЕ БУВ ДОДАНИЙ.

Щоб додати канал вам треба заповнити форму.

Канали додаються по черзі, коли у адміністраторів є час на модерацію. Якщо через два тижні ваш канал не зʼявився — напишишіть нам на пошту [email protected]. Додавання каналу в рейтинг в рамках черги — безкоштовне.

Вимоги до каналів

  • Канал повинен бути українською. Двомовні проєкти не додаються. Якщо ви повністю перейшли на українську але раніше знімали інозменою, то це допускається і ви навіть можете не видаляти старі відео. Але вигляд каналу повинен чітко давати зрозуміти: тепер контент буде тільку українською.
  • На каналі повинно бути від трьох відео. Ми повинні зрозуміти який контент ви робите.
  • На каналі повинно бути від десяти підписників. Почніть просувати проєкт своїми силами і тоді вже додавайте канал.
  • Автор не повинен співпрацювати з російськими компаніями. Почніть просувати проєкт своїми силами і тоді вже додавайте канал.

Команда не додає до рейтингу канали, автори яких співпрацюють з російськими компаніями або поширюють російські продукти. Навіть якщо подібної співпраці немає в межах конкретного каналу, який доданий до рейтингу, однак робота автора так чи інакше пов’язана з рф в рамках інших проєктів, ми можемо вилучити його з «Маніфесту». Зокрема це стосується випадків, коли автори використовують підсанкційні сервіси на кшталт ВКонтактє, DonationAlerts, ЮMoney тощо.

Важливо

Додавання каналу поза чергою

Розвиток і підтримка сайту коштує ресурсів. Це і хостинг з доменом, і оплата праці людей. Тож додавання вашого каналу поза чергою це платна послуга, коштує — 70 грн.

Якщо хочете потрапити в рейтинг поза чергою, пишіть в телеграмфейсбук або на пошту [email protected]

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.