Покращення

Пишіть ваші ідеї та побажання в коментарях, а ми будемо покращувати сайт. Ви можете запропонувати будь-що, але концентруватися варто на покращення саме сайту та рейтингу. 

4.2 26 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
318 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Масонський
Масонський
1 рік тому

1.Додати чогось українського до оформлення сайта,вишиванка,орнамит,квіти
2.Зробіти вкладку ”РЕЙТИНГ” анімованою або так щоб вона виділялася серед усіх.
3.Тим хто знаходить багато українських каналів,давати якісь бонуси

Володимир
Володимир
1 рік тому

Хотілось би мати можливість десь переглянути “Статистику Українізації Ютубу”.

Найпростіший варіант такої фічі був би:

Показувати на сайті прогрес-бар заповнене значення якого б розраховувалося як – (кількість_каналів_на_маніфесті ➗ загальна_кількість_українських_каналів_з_socia_blade) = прогрес_українізації

…а далі, вдосконаленню немає меж 🙂 є безліч цікавих статистичних даних щодо українізації, але їх рахувати вже набагато важче…

Володимир
Володимир
Відповісти  Адміністратор
1 рік тому

Хм, а й справді, список всіх-всіх каналів там отримати не можна, тільки топ-100:
https://socialblade.com/youtube/top/country/ua

Але так як ютуб показує країну походження каналу, ця статистика точно десь повинна бути… Знайшов ось наприклад цей сайт:
https://channelcrawler.com/

Ніби дозволяє робити прям те, про що я писав, лиш тільки прогресбар не показує 😅

Андрі
Андрі
Відповісти  Володимир
1 рік тому

Володимир, а які ще статистичні данні ви могли б запропонувати?
Мені як програмісту (не з Маніфесту) цікаво.

Андрій
1 рік тому

Доброго дня.
Чи є у Вас план додати україномовні Twitch канали? (Також інші джерела крім YouTube).
Дякую 

kiri
kiri
1 рік тому

Не знаю чи це можливо реалізувати, але б хотілось мати акаунт у маніфест і привязати свій ютуб до сайту. І всі мої підписки підnягувались би на сайт та коли переглядаєш рейтинг каналів був би значок біля каналу на який я вже підписаний. Якась така ідея.

Сергій
Сергій
1 рік тому

Додати більше категорій. Категорія “про все” надто обширна, її можна розділити на більш конкретні.

Клон
Адмін
Відповісти  Сергій
1 рік тому

Це завжди в процесі, ви можете допомогти з цим. Загальні правила, якщо є 5 і більше каналів на одну тематику – для них можна відкривати окрему категорію.

Ольга
Ольга
Відповісти  Адміністратор
4 місяців тому

Добридень. Пропоную нову категорію: Домашні тварини. 1. Школа для собак DRED; 2. Royal Canin Ukraine; 3. Pethouse.ua; 4. ZooComplex; 5. Гарний ПЕС.

Антон
Антон
1 рік тому

Доброго дня, я дивився одну блогеру на ютубі і вона знімала огляди на українські телешоу, чи можна зробити пошук блогерів/додати категорію в розділ огляди бо я не можу її знайти. Дякую за увагу

Останнє редагування 1 рік тому від Антон
Олександр
Олександр
1 рік тому

необхідно виокремити рольовиків днд від варґейм каналів та рольовиків, які розповідають про інші системи. Бо коли бачиш серед рольовиків днд this is gothic punk, не розумієш, як можна одну системи прирахувати до іншої
іншим варіантом вирішення може бути переназвання підгілки на “рольовиків” або “НРІ”

Олександр
Олександр
Відповісти  Адміністратор
1 рік тому

декілька каналів з категорії Рольовики DND є рольовиками, але не Рольовиками DND. інша частина грає в настільні ігри з баталіями. вони теж не є Рольовиками DND. прохання створити декілька секцій, щоб відокремити рольовиків днд, від інших рольовиків та варґейм гравців.
або переназвати секцію на Рольовики

Vicarius
Vicarius
1 рік тому

Добрий день. Це не зовсім в контексті ідей та покращень, але все ж хочу звернути увагу. Канал WalChe ASMR (https://www.youtube.com/watch?v=9t6NOD8r9L8) знову почав робити відео російською. Очевидно варто випилити його з рейтингу.

HELL WOLF
HELL WOLF
1 рік тому

Додати до списку ігри гру Free Fire і додати туди мій канал HELL WOLF

HELL WOLF
HELL WOLF
Відповісти  Адміністратор
1 рік тому

Ну а хіба канал не відповідає правилам

Вахнатій
Вахнатій
1 рік тому

Пропоную додати функцію видалити свій канал з топа, бо людина може передумати знімати відео та він буде лежать мерттвим грузом

Михайло
Михайло
1 рік тому

Хотів би побачити окрему категорію про ляльки, адже такого контенту наприклад не вистачає. Моя наречена фанатка бжд ляльок, і вона б хотіла пошукати контент українською. Але нажаль неможливо зрозуміти і де знайти його, можливо взагалі такого канала не існує. Дивиться англійською, і натрапилася на сховану русню.

Денис
Денис
1 рік тому

Доброго дня. Чи можливо зробити окрему тематику на тему “сільське господарство”?
Є чимало каналів українською на дану тематику. Дякую.

Алі
Алі
1 рік тому

Було б прикольно додати щось типу фільтрів у пошук блогерів. Наприклад, фільтрування за кількістю підписників, середніх переглядів на відео і т.д.

Дмитро
Дмитро
1 рік тому

Є баг на сайті. Коли я вибираю розділ “Освіта”, над рейтингом з’являються підтеми – математика, фізика тощо. Якщо натиснути на них перекидає на неіснуючу сторінку (в посиланні пропущений слеш (“/”))

Стас
Стас
1 рік тому

Доброго дня, є розділ релігія де християнський контент, і є розділ здровʼя де є канали по психології. Хотілось би категорію “духовнісь”. Давно шукаю україномовний контент по цій тематиці, але на разі наповнююсь через російськомовний контент, а хотілося б соловʼїною послухати) Не знаю чи такі канали є на українській, цікавить тематика адвайти, недуальності, буддизм, просвітлення. Можу прислати приклади каналів якщо треба. Це часто маленькі канали дуже вузького профіля. Але в цю категорію можна було б записати і популярні тематичні канали типу йоги, і всякого закону притяжіння 😀 Думаю багато людей шукає таке. Я вже порився би і сам відфільтрував те що… Читати далі »

Клон
Адмін
Відповісти  Стас
1 рік тому

Якщо є більше 5 каналів на таку тематику, то можна створити. Я особисто знаю лише канал “Йога допомога”

Floppa
Floppa
1 рік тому

Я думаю що треба добавити добірку моделізм бо цього взагалі не вистачає тут

Останнє редагування 1 рік тому від Floppa
Костянтин
1 рік тому

А чому б не зробити заміну patreon на базі маніфесту? Може я не в курсі якихось бухгалтерних та податкових тонкощів, але знаю що це технічно не супер складно

UaRexx
UaRexx
1 рік тому

Якщо ще немає такої функції, можна додати функцію власного акаунту, наприклад якщо ти не хочеш постійно писати своє ім’я ти можеш створити акаунт, персоналізувати його як захочеш і буде легше писати коментарі до обговорення каналів або ж щоб писати сюди або ж можна придумати інші функції до цього

Інесса
Інесса
1 рік тому

Вітаю. Не знайшла категорії “медитації” Вроді на ютуб вже 5 таких каналів є українською.

Сергій
Сергій
1 рік тому

Зробіть так, щоб оцей заголовок що зображений на прикріпленій картинці, слідував за тобою коли ти спускаєшся вниз по стрічці, бо іноді не розумієш за що відповідають цифри в табличці, а підніматись в гору довго

зображення_2023-04-24_095714264.png
Євгеній
Євгеній
1 рік тому

Доброго дня! Я хотів би запропонувати додати нову категорію “Розробка ігор” в розділ “Ігри”. Я вважаю, що це сприятиме полегшенню пошуку для маловідомих або починаючих геймрозробників. Наразі, в категорії “IT” досить не зручно шукати таких спеціалістів, оскільки інформація розподіляється широко і неструктуровано. Створення окремої категорії “Розробка ігор” дозволить зосередити усю необхідну інформацію в одному місці і сприяє зручному пошуку та спілкуванню між геймрозробниками. Більше того, я вважаю, що в рамках категорії “IT” також можна створити додаткові підкатегорії, такі як “Веб-розробник”, “Веб-дизайнер”, “Геймрозробники”, “Геймдизайнер”, “Монтажери” та інші, щоб полегшити пошук спеціалістів в конкретних областях. Ці зміни допоможуть виявити та підтримати талановитих… Читати далі »

Єввгеній
Єввгеній
Відповісти  Адміністратор
1 рік тому

Так
Гейм-розробники: “Project by MeRRFiS: Щоденник Ігророба“, “ВіталяГеймдев”, “Артидокс” ,”GrAf – розробник ігор“,”Марсіанський Чайник
Веб-розробка:”Фрілансер по життю”,”Сергій Бабіч та Дивовижний світ веб розробки“,”Кодимо солов’їною “,”UKR-DEV”,”Batyar Lessons”.
Моделювання:”Артидокс”,”varto school”,”Foksigen“,”Andriy Tsapko“,”CG-SCHOOL
Веб-дизайн:”ua Marus Design: Веб-дизайн і фріланс“,”ЛІЗА ПРО ДИЗАЙН”,”Vladethless The Designer – Українською про дизайн“,”Хроніки веб-дизайнера | Україна переможе!“,”mdstudio“.

Aндрій
Aндрій
1 рік тому

Добридень. Розтлумaчте, будь лacкa, чому існують кaтегорії “історія” тa “історія світу тa Укрaїни”? Чи не вaрто їх об’єднaти?

Aндрій
Aндрій
Відповісти  Адміністратор
1 рік тому

Дякую зa відповідь. Чи не вaрто тоді було б якось це ознaчити? Шкільнa історія/історія в школі чи типу того.

Aндрій
Aндрій
Відповісти  Адміністратор
1 рік тому

Нa головній сторінці, де я і нaдибaв “історію світу і Укрaїни”, цього не зaзнaчено. Прошу вaс бути ввічливим, позaяк я до вaс зберігaв шaнобливість. Ну і мaйте терпіння, якщо вже нaдaли нaм можливість висловлювaти свої думки. Не подобaється – приберіть розділ “Покрaщення”.
Дякую.

Vito
Vito
1 рік тому

Підкажіть будь ласка: чи є подібний агрегатор для фільтрування українських телеграм-каналів?

Якщо не має Вам варто задуматися над його створенням.

ППНТ
ППНТ
1 рік тому

Пропоную додати до категорії “Музика” підкатегорію “Субтитри”. Або й взагалі зробити окрему категорію “Субтитри”. Пропоную, бо зустрічався з великою кількість каналів, що перекладають певну музику та роблять до неї українські субтитри.

Роман
11 місяців тому

Будь ласка, відокремте тру-крайм від лячних історій! Це ж зовсім різні жанри….

Останнє редагування 11 місяців тому від Роман
Роман
Відповісти  Адміністратор
11 місяців тому

Як я вже писав у тг, тру крайм це про розслідування злочинів, а страшні історії – це вигадані всесвіти, які несуть більш літературну цінність. Це приблизно як ставити Фредді Крюгера поруч з Чикатило.
Страшні історії :
https://youtube.com/@SIMARGL_HORROR
https://youtube.com/@UkrHorror
https://youtube.com/@anothergrimm
https://youtube.com/@maisternya
https://youtube.com/@bisivkit
https://youtube.com/@ghost_horror_stories
https://youtube.com/@temna-kimnata
https://youtube.com/@potoybichcha

Тру крайм :
https://youtube.com/@JaneDoe_Crime
https://youtube.com/@truecrimeukrainian
https://youtube.com/@IstoriiNaNich
https://youtube.com/@Opivnichna_Pecheniushka
https://youtube.com/@pogliad_femidy
https://youtube.com/@BLOGMAYSTER

Сергій
Сергій
Відповісти  Адміністратор
11 місяців тому

Дякую!

Роман
Відповісти  Адміністратор
11 місяців тому

Дякую! Якщо потрібна допомога з сортування, можу написати в пп та скинути список

Микола
Микола
11 місяців тому

Лише про ютуб. але було б здорово додати розділ :ігри. де можно публікувати ігри з українською локалізацією

Сергій
Сергій
11 місяців тому

Було б добре розділити Тру крайм і лячні історії, останні це ближче до аудіокниг, ніж до тру крайм, бо по суті це аудіооповідання, тоді як тру крайм – реальні історії злочинів.

Богдан
Богдан
11 місяців тому

Вітаю. Виправте на ‘дизайн інтер’єру’.

Screenshot_20230529_123643_Opera.png
Олех
Олех
11 місяців тому

По відчуттям, оцінка 1* має більшу вагу, аніж 5*. Коли в рейтингу ставиш каналу з 10 оцінками 1* рейтинг падає сильніше, аніж коли схожому каналу теж з 10 оцінками ставиш 5*. Чи могли б ви перевірити вплив тієї чи іншої оцінки на формування загального рейтингу каналу? Якщо моя теорія вірна, то виправити, щоб вони мали однаковий вплив на середній бал, бо чесність такого рейтингу втрачається.

Клон
Адмін
Відповісти  Олех
11 місяців тому

Це ілюзія. Логічно що канал маючи середню оцінку 4, отримавши одиницю середню оцінку знизить. А 5 середню оцінку мало змінить. 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 = середня 4, ставимо 5 – все одно буде 4,1. 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 = середня 4, ставимо 1 – буде 3,7. Інший випадок: 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 = середня 1, ставимо 5 – все одно буде 1,4. 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 = середня 1, ставимо 1 – буде 1. Чому так? Бо кожна наступна оцінка… Читати далі »

sklep
11 місяців тому

Як змінити тип каналу?
Вказано тільки ігри,а потрібно добавити стріми і летсплей

Останнє редагування 11 місяців тому від sklep
З Приводу Роблоксу
З Приводу Роблоксу
11 місяців тому
Останнє редагування 11 місяців тому від З Приводу Роблоксу
Про мови
Про мови
11 місяців тому

Добривечір. Хочу запропонувати зробити підкатегорію “Іноземні мови” категорії “Освіта” окремою категорією, і до новоствореної категорії додати підкатегорії “Англійська мова”, “Німецька мова”, “Польська мова”, “Французька мова” і так далі. Якщо каналів про певну мову не вистачає для створення власної підкатегорії, то канали про цю мову будуть лише в категорії “Іноземні мови” без підкатегорії. Наразі в підкатегорії “Іноземні мови” 105 каналів, і я вважаю, що цього достатньо, аби вона стала категорією.

Даруйте, якщо пропозиція зайва або недоречна. На додачу, я розумію, що це, мабуть, було б досить складно втілити у життя. 😅

Останнє редагування 11 місяців тому від Про мови
Техніка
Техніка
11 місяців тому

Пропоную створити категорію “Техніка”. Туди можна було б додати наступні канали:
https://www.youtube.com/@TECHNOZONUA
https://www.youtube.com/@eliptoss
https://www.youtube.com/@rootnationua
https://www.youtube.com/@pczalizo
https://www.youtube.com/@Svidomy

Георгій
Георгій
11 місяців тому

Пропоную додати до категорії “суспільство” підкатегорію “плітки”
Як мені здається, є значна кількість каналів з цією тематикою – KIRS_TV, Bespalov Media, Сонях, рома геній, Cozylina, Mag stories, які зараз розкидані по різних категоріях

Vitalii
Vitalii
10 місяців тому

Додати розділ з іграми у яких є українські субтитри або і українська озвучка.

Vitalii
Vitalii
Відповісти  Адміністратор
10 місяців тому

Оо дякую!

Davose
Davose
10 місяців тому

Дуже бракує підрозділу “Ретрогейминг” у розділі “Ігри” (можна навіть “Консольний ретрогейминг” та “PC-ретрогейминг”, бо вони, зазвичай, не пересікаються) . Зараз у розділі Ігри 1157 каналів і перебирати їх усіх у пошуках ретрогеймингу дуже довго. Приклад каналів з консольного ретрогеймингу: Дорослі з 90х, retroUA, Butt-Head UA, Zippermaer та  Отже Ретро. Приклад PC-ретрогеймингу: Ігрорелікварій та PanTony. Це ті канали, які я знайшов чи знаю, а скільки ще там серед 1157 каналів є такого ретроскарбу для динозаврів? 😉

Davose
Davose
Відповісти  Davose
10 місяців тому

Можу пройти по усім каналам розділу “Ігри” та скласти готовий список тих, які підпадають під категорію ретрогеймингу.

Davose
Davose
Відповісти  Адміністратор
10 місяців тому

Консольний ретрогейминг (як варіанти піктограми: джойстик для NES, Маріо) 1. Дорослі з 90х https://www.youtube.com/channel/UC5CwpnqKRjmrdbvyRjQNbGA 2. retroUA https://www.youtube.com/channel/UCy7fPzX3eZBiYPn0wjpZbkQ 3. Butt-Head UA https://www.youtube.com/channel/UCraeyBMrRNEGxz7r5L2x4lg 4. Zippermaer™ https://www.youtube.com/channel/UCesgemdvi7Ql9n0gVNcmjZA 5. RGU (Retro Games in Ukrainian) https://www.youtube.com/@SergeyRGU 6. ЧУДОВІ ІГРИ https://www.youtube.com/@witcher6999/ 7. Ретрогеймінг на релаксі https://www.youtube.com/channel/UCKS6TZIqhrsar_wf1Q4TgUw 8. Necronor https://www.youtube.com/@Necronor 9. STARPER РЕТРОГЕЙМІНГ https://www.youtube.com/@starper_retrogaming 10. Таємна кімната https://www.youtube.com/@Tayemna_kimnata 11. GOOD GAME UA https://www.youtube.com/@goodgameua203/ 12. Справжні 8 Біт https://www.youtube.com/@real8bit 13. Sergiy Kolodiy https://www.youtube.com/@sergiykolodiy8494 PC ретрогейминг (як варіанти піктограми: Старий випуклий моніор, MsDoS) 1. Просто БОБ * Let’s Play https://www.youtube.com/@ProstoBOB1996 2. PanTony https://www.youtube.com/@pantony4788 3. Ігрорелікварій https://www.youtube.com/@ihrorelikvarij 4. Retro Billy https://www.youtube.com/@retrobilly6064 Належать двом категоріям (Консольний+PC ретрогейминг) 1. Cosmic Macaque https://www.youtube.com/@cosmicmacaque/… Читати далі »

Davose
Davose
Відповісти  Адміністратор
10 місяців тому

Пробігшись по усім каналам категорії Ігри, знайшов трохи помилок каталогу: 1. Voltyk220 – немаж посилання на канал (має бути https://www.youtube.com/@Voltyk220) 2. WEARIX – повністю кац4помовний канал https://www.youtube.com/@WEAR1X  3. Maincast Dota 2 UA – канал заблоковано https://www.youtube.com/channel/UC5pXKoqJv1QsdRO6a91MX0A 4. Greemur – канал зареєстровано у каталозі двічі https://www.youtube.com/channel/UCZ5rxrkdC7S1SGFFohzeb7w 5. Miles Channel – канал видалено https://www.youtube.com/channel/UCv4I2CSmKXE58_IjQbU6f5A  6. Неслі – канал видалено https://www.youtube.com/channel/UCUOj1Ih-7_9XtGO_8mZKicw 7. ROSTYAN_UA – канал видалено https://www.youtube.com/channel/UCwzeJR-eHyW2fz0mz8Gxvbg 8. Twitch UA – канал видалено https://www.youtube.com/channel/UCyyc_CeEWVyEZhxQToVUumw 9. HLP – канал видалено https://www.youtube.com/channel/UCs67yLTY2a3S_Yo2yYnGg4Q 10. ROSTYAN BEAST – канал видалено https://www.youtube.com/channel/UCEZQN-jTmd_Jep-2Fx74sJQ 11. Шалений Шлях – канал зареєстровано у каталозі двічі https://www.youtube.com/channel/UCRyJ4u9X_52q6I5iChQq6Qw 12. xLanyleeet (Влад) – канал видалено… Читати далі »

Клон
Адмін
Відповісти  Davose
10 місяців тому

15. здається розблокували.
Решта виправлено, дуже дякую за допомогу в упорядкуванні рейтингу.

Davose
Davose
Відповісти  Адміністратор
10 місяців тому

Щось не так зі списками? Категорію(чи категорії) варто було б додати, бо ретроспільнота в Україні дуже велика і багато людей дивуються, знаходячи україномовні ретроканали (а їх же багато вже є) . Перебирати більше 1100 каналів розділу “Ігри”, у пошуках ретрогеймингу, вони не будуть, бо це дуже довго (у мене пішло 8 год, щоб проаналізувати усі канали та скласти ці списки) . Сподіваюсь, що я витратив цей час не даремно 😉 Дайте знати, як я ще можу допомогти (можу навіть модерувати цю величезну категорію “Ігри”, або допомоги зі зміною даних у самому каталозі).

Ірис
Ірис
10 місяців тому

Поверніть, будь ласка, назви категорій. По емодзі не завжди можу зрозуміти, про що вони. Майже кожну категорію відкриваю, щоб подивитися, чи є те, що я шукаю. Вони автоматично відкриваються, якщо там 1 пункт, що не зручно в моєму випадку з телефону. Дякую за сайт і вибачте, якщо це я не розібралася

Недостатня Русофобія
Недостатня Русофобія
10 місяців тому

Виправити назву каналу інфокар

Screenshot 2023-07-23 at 18.45.51.png
Avazart
Avazart
10 місяців тому

У вас помилка у весці HTML у пагінації, у тегу ‘a’ двічі вказаний атрибут href

<ul class="dropdown-menu rounded m-scroller">
    <li>
        <a href="https://manifest.in.ua/rt/it/" class="dropdown-item disabled" href="#">Сторінка 1</a>
    </li>
    <li>
        <a href="https://manifest.in.ua/rt/it/page/2/" class="dropdown-item " href="#">Сторінка 2</a>
    </li>
</ul>
Кайола
9 місяців тому

На цій https://manifest.in.ua/promo/ сторінці бите посилання на канали зі значками

Aндрій
Aндрій
9 місяців тому

Вітаю. Чи можна було б у числах (кількість підписників, видив тощо) відступати кожні три цифри? Бо сидиш і рахуєш пальцем ті циферки, особливо нулики 😀
11100000 = 11 100 000
386369 = 386 369
Дякую за вашу роботу.

Aндрій
Aндрій
9 місяців тому

Вітаю ще раз. У мене досить таке неоднозначне питання. Не знаю, як правильно… У розділі наука натрапив на Баумейстера. З одного боку. цей канал відповідає вимозі вашої спільноти та сайту: канал ведеться українською. З иншого боку, пан Баумейстер злісний ворог мови та націоналізму. Він висміює тих, хто говорить про важливість мови, приписує ідеї нації гріхи фашизму, нацизму, говорить, що національно орієнтована еліта це маленька жменька заздрісних людей, які сидять на гроші Сороса, і ще казна що, захищає росіян, в першу чергу їхню інтелектуальну еліту, розповідає про корисність російської імперії та радянського союзу, що вони нам побудували школи і заводи, взагалі… Читати далі »

Aндрій
Aндрій
Відповісти  Адміністратор
9 місяців тому

Ось арґументи. Тільки від дуууже довго говорить, тому його треба схлухати кілька хвилин щоб одну думку почути. Якщо не вистачить, то ще напишу. 1 Назва видива говорить сама за себе – “Украинская идентичность: деструкция узкой мифологии” спершу він переповідає позицію націоналістів (в найширшому сенсі), додаючи такі слова як “так звана”, беручи на кпини, а потім починає критикувати. Видиво можна дивитися з початку до кінця: https://youtu.be/QRHqbKe1ejM?t=420 2 Тут теж все видиво треба дивитися. Колоніялізм, мова. Наприклад, про мову з 12:40 – у СССР були українські книжки, тому лінгвоциду не було. БРАВО. https://youtu.be/UhojA70UQw4 3 Тут Баумейстер розповідає, що український погляд на росію,… Читати далі »

Aндрій
Aндрій
Відповісти  Адміністратор
9 місяців тому

8 А, ось ще перл. Ютуб-шорт про те, що ті, хто проти Пушкіна і толстоєвських насправді жити без них не можуть, бо тільки запереченням російських письменників вони і займаються.
https://youtu.be/Q29346hTeNk

Aндрій
Aндрій
Відповісти  Адміністратор
9 місяців тому

9 Тут можна просто опис видива прочитати і навіть не дивитися. Заперечив дерусифікацію, декомунізацію. Дуже яскраве видиво, яскравіше за багато, що я перед цим навів, не відразу його знайшов.
https://youtu.be/hRgXl2ngSeE

Aндрій
Aндрій
Відповісти  Адміністратор
9 місяців тому

10 І десяте, мабуть найшикарніше. У нього запитали, що він за війну переосмислив, і він відповів, що усвідомив, що, як не старався, не може перемогти націоналізм в Україні. Каже, що націоналізм це згубний відголос 19 століття. Це перемога.)))
https://youtu.be/Ezamgyqf2tg?t=7099

Останнє редагування 9 місяців тому від Aндрій
Aндрій
Aндрій
9 місяців тому

У описі розділу “історія” є слово “цікавляєтеся”. Дивився в неті, наче такого слова немає.

Raikurente
Raikurente
9 місяців тому

1. Вітаю
Хотілось би розділ Віртуальна Реальність. Чи то ігри чи то розробка, чи то можливість щоб канали могли ставити собі цей тег що вони грають ВР ігри чи оглядають цю тему
2. Категорії зліва мені не буде зрозумілі поки на них не клацну на телефоні. Думав то меню висувається щоб бачити підпис кожної категорії, але треба суто натискати на кожну щоб прочитати що трошки незручно

0,5 Житомирське
0,5 Житомирське
9 місяців тому

В рейтингу є канал https://www.youtube.com/@tandemAT/featured який викладає відео українською, але в них також присутня звукова доріжка з російською мовою. Ось так виходить, що начебто свої, але й не зовсім. Що будете робити з такими каналами?

Справжній Українець
Справжній Українець
Відповісти  0,5 Житомирське
9 місяців тому

Убивати.

Олександр
Олександр
9 місяців тому

Плашка на сайт КУЛІ (каталог української локалізації ігор) на главній сторінці веде на сторінку маніфесту, а не на сайт партнера.

Анна
Анна
9 місяців тому

Канали не укрмовні:
https://www.youtube.com/@thekodzhik/videos
https://www.youtube.com/@insitu.7714/videos

Також багато каналів або вже не існують, або заблоковані ютюбом, або там нема відео.

Користувач
9 місяців тому

Переробити сторінку входу для спонсорів (у WordPress є дуже багато доповнень для цього)

Клон
Адмін
Відповісти  Адміністратор
9 місяців тому

Логотип можна замінити

Злий українізатор
Злий українізатор
9 місяців тому

Абсолютно нечесно ставити колишні російськомовні канали в ряд з каналами які були україномовні з самого початку… Або додати лейбу до такого каналу або не додавати в рейтинг певний час. Ті ж рекламодавці не дивляться на історію каналу а тільки на рейтинг

Lib
Lib
9 місяців тому

Добрий вечір
не додається канал у список рейтингу…