Тест мікрофону HyperX QuadCast

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 01-1024x670.jpg
Конденсаторний мікрофон HyperX QuadCast

HyperX QuadCast одне із найпопулярніших рішень серед стрімерів і контентмейкерів на сьогодні. Оскільки мікрофон пропонує значно більше аніж, його найближчі конкуренти за ту ж самі ціну.

Коротка характеристика

Конденсаторний мікрофон HyperX QuadCast підключається через кабель USB Type-A на miniUSB і також має вже звичний для таких мікрофонів, гніздо для навушників, що дасть змогу чути свій голос і краще налаштувати мікрофон для запису або трансляцій.

Присутня можливість, при потребі, змінювати кут нахилу мікрофону. Також, у комплекті надається перехідник для кріплення на стійку. HyperX QuadCast оснащений власним антивібраційним ударним кріпленням, яке допомагає знизити шум навколишнього середовища.

А вмикання і вимикання мікрофону виконується завдяки сенсорній кнопці, яка реагує на найменші дотики, а червона підсвітка, яка, окрім того, що доповнює дизайн, дає зрозуміти, чи готовий мікрофон до запису чи ні. Що важливо, підсвітка м’яка і навіть в темній кімнаті майже не привертає до себе увагу, не зважаючи, на здавалося б, агресивний червоний колір.

Приємна дрібничка, яка зустрічається далеко не в кожному подібному мікрофоні, це можливість змінювати чутливість мікрофону.

Не зважаючи на свій стильний ґеймерський дизайн мікрофон, який створювався для стрімерів, насправді пропонує трохи більше аніж очікуєш і ось чому: річ у тому, що даний мікрофон пропонує 4 різних режими запису, що значно розширює його сценарій використання.

  • Стерео — записує звуки, які йдуть спереду, справа, зліва від мікрофону;
  • Всеспрямований — записує всі звуки, які навколо мікрофону;
  • Кардіоїдний — запис звук, які поступають спереду від мікрофону;
  • Двонапрямний — записує звуки, які надходять спереду і ззаду від мікрофону;

Різниця між режимами полягає в тому, що залежно від вибраного налаштування, створюють ”мертві” зони, які не записують звук.

Тест запису звуку

Пропонуємо оцінити запис звуку мікрофону, варто зазначити, що у мікрофоні всередині вже є встановлений поп-фільтр. У даному тесті, я вирішив продемонструвати як працюють усі режими і яка між ними різниця. Звук без додаткової обробки.

Стерео
Всеспрямований
Кардіоїдний
Двонапрямний

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
Володимир
2 роки тому

Для стрімерів мікрофон те що треба: поставив його на стіл, підключив до компа і радуєшся. Але для всіх інших контентмейкерів, де звук є важливою складовою, наприклад у відео чи в подкастах, він дуже сильно програє порівняно навіть з недорогими конденсаторними мікрофонами і добротним аудіоінтерфейсом. Тому він хороший, але тільки в своїх задачах.