Тиждень аніме на «Маніфесті»

Стартує перший спецпроєкт присвячений локальній спільноті нашого ком’юніті — ⛩ Маніфест.Аніме. Україномовні аніме-блоґери будуть ділитися з вами цікавою інформацією зі світу аніме, підкріплюючи пости відео. 

🥇 Більше аніме каналів шукайте в рейтингу.

🎞 Слідкуйте за новими відео на каналі «Маніфест.Аніме»

День перший. Тайтли для новчаків

Розпочнемо з тих аніме, які б могли зацікавити новачків. 

Якщо ви полюбляєте серйозні закручені сюжети та ігри розумів, радимо звернути увагу на «Атаку Титанів», «Зошит Смерті» та «Сталевого Алхіміка».

Якщо ж вас більше підкупляє легкий сюжет, пригоди, романтика, або гумор, можемо порадити «Безхатнього Бога», «Ванпанчмена», та «Клинок, який знищує Демонів».

Якщо вас цікавить спорт і вам цікаво слідкувати за командним духом, ну і звісно жагою перемоги, радимо подивитися: «Баскетбол Куроко», «Волейбол» та «Вільний стиль».

Добірка відео, котрі будуть корисні новачку та як можна легше введуть в курс справи:

День другий. Аніме нашого дитинства

Продовжуємо #ТижденьАніме на «Маніфесті». Шлях українського анімешника нульових, вельми тернистий та важкий. Розпочинався зазвичай з телеканалу QTV та піратських дисків, куплених десь на ринку у привітливої бабусі 👵. Саме про аніме, з яких починався шлях тодішніх поціновувачів, вам розкажуть тематичні українські блоґери.

Найпопулярнішими аніме в ті часи, які йшли на телеканалі QTV вдень, були: «Наруто», «Бліч», «Зошит Смерті», «Сталевий Алхімік», «Ван Піс» та «Король Шаман». Хлопаки та дівчати, після занять переглядали їх до дірок. Проте, вже після настання темної пори, на ТВ можна було побачить щось більш «доросле», а саме: «Євангеліон», «Ельфійську пісню», «Ерго проксі» чи, наприклад Крутого вчителя Онідзуку.

Додаємо посилання на відео по тематиці:

День третій. Манґа — як основа всього

Усе з чогось починається, ось і для деяких аніме таким початком є манґа, або якщо зрозуміліше для вас — «японські комікси». 

Саме тому сьогоднішній наш день ми присвячуємо цим чудовим «мальописам».

У манґи є багато цікавих деталей. І зараз ми говоримо не тільки про те, що вона читається з кінця на початок, а й про інші. Якщо у вас виник певний сумбур через це, знайте, це лише краплинка із світового океану.

В українському книговиданні манґа посідає важливе місце, адже шаленими темпами набирає популярність як у читачів, так і у видавців, що не перестають нас дивувати новинками. 

Щоб дізнатися більше цікавого про цей вид літератури пропонуємо вам переглянути відео, що знаходяться нижче:

День четвертий. Хаяо Міядзакі — найвідоміший творець аніме

Цього вельмишановного пана часто називають «Японським Волтом Діснеєм». Однак сам Хаяо не любить цього порівняння.

За свою майже піввікову кар’єру аніматора, він подарував юним і дорослим глядачам зі всього світу чимало неперевершених шедеврів, таких як «Замок Каліостро», «Принцеса Мононоке», «Мій сусід Тоторо», «Навсікая з долини вітрів» та багато інших.

З більшою кількістю його творів, вас ознайомлять наші аніме-блоґери:

День пʼятий. Подкасти про аніме

Що може бути краще за подкаст? Тільки аніме-подкаст у п’ятницю ввечері.

Подкасти про все на світі масово заполонили інтернет, тож не дивно, що аніме-ютуб також не обійшов їх стороною. Дивитись аніме може кожен, а от смішно його коментувати — то вже мистецтво. 

Зібрали для вас розумні (та не дуже) подкасти на будь-який смак — від «Чому ми не любимо піратів або як українські корсари допомагають боротись з рускім міром» та «Ісекаї переоцінені?» до «Коли грань між еччі та хентаєм страється?». 

Затарюйтесь чаєм, слабоалкоголкою та проведіть цей вечір з найкращимии аніме-подкастами українського Ютубу від:

День шостий. Аніме розповідає про важливе

Аніме, як і будь-який інший вид мистецтва, приділяє час різноманітним аспектам суспільства, висвітлюючи проблеми нашого світу.

Пропаганда, аб’юз, проблема вибору, пошук миру, війна — явища котрі хвилюють не тільки людей, але і героїв аніме, котрі своїм прикладом допомагають зрозуміти істину.

Проте і саме аніме дуже часто піддається критиці, особливо поміж країн колишнього совка. 

Детальніший аналіз соціальних проблем в аніме, та його критики в суспільстві, ви знайдете у відео наших аніме-блоґерів:

День сьомий. Культові аніме

Протягом тижня, ви знайомились з найцікавішими аспектами прихильників аніме та дізнались чимало цікавого і пізнавального. Однак солоденьке ми приберегли на останній день і сьогодні наші аніме-блоґери познайомлять вас із по-справжньому культовими тайтлами. Такими як: Ковбой Бібоп, Крутий вчитель Онідзука, Берсерк. Закінчуємо #ТижденьАніме на «Маніфесті».

4.2 5 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі