МаніфестКолабЛюбчик Ленишин

Любчик Ленишин

Любчик знімає відео про науку, техніку, високі (або не дуже) технології. Але це не завжди так було. Нижче, він розкаже свою історію й дасть важливу пораду зі свого досвіду, для людей, які мріють знімати відео на ютуб.

Коли я зареєстрував свій канал, точно знав, що буду «розмовним» автором. Далі пустота. Знімав про все, від обговорення Pokemon Go до реконструкцій у Тернополі.

Після того загорівся подорожами та час від часу викладав їх на канал.

Паралельно мене осінило, що потрібно придумати якийсь формат, аби він закріпився за мною. Так з’явилося Більш-Менш Шоу (БМШ). Зібрав туди все що було мені цікаво: новини техніки, кіно, серіалів і всього, що припадало до душі. Згодом це змістилося у більш технічну сторону.

І в червні 2020 року вирішив, що подорожі на каналі виходити не будуть.

Тематика каналу — найважливіший урок, який я дуже довго засвоював. Пробував тримати на каналі два абсолютно різні типи контенту. Думав, що через подорожі, більш загальну тему, швидше наберу підписників, ага…

Тому моя порада для тих, хто також хоче мати канал на ютубі — сядьте і дуже добре/довго помисліть, як ваш канал має виглядати через рік і зразу визначиться із тематикою!

Буду радий колаборації з каналами, які запарюються над змістом контенту.

«Маніфест» — це платформа, на якій зібрані усі (ну майже) україномовні Ютуб-канали. Поки що тут виходять лише відео, але в перспективі буде більше контенту різних форматів. Якщо хочете дивитися, а також читати, коментувати й дописувати, не соромтеся, ставайте нашими патреонами! Це допоможе сайту не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх парусах.

Розробка та підтримка — Студія «Омега». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com