Юліан Грицевич

Юліан Грицевич (Падон) — відеоблогер, стрімер, актор дубляжу. Входить у топ найпопулярніших україномовних блогерів згідно з нашим рейтингом.

Посилання:

Спробував викласти всю хронологію своєї діяльності на українському Ютубі. 

Падон

У 2010 році Юліан почав робити перші переклади й озвучувати мультфільми. Заливав він їх на старий канал — See Jay. Однак через два роки перезалив всі відео на поточний основний канал. Причина проста: зміна нікнейму на простіший. Зараз всі перші озвучки доступні у крінжовій якості у цьому списку відтворення.

Тоді я записував звук на вебку і взагалі не розумівся на хорошому обладнанні. Та й грошей не мав. Але вже хотів щось робити. 

Падон

25 березня 2012 виходить перший ігровий ролик на каналі — починається відлік летсплеєрської діяльності.

Перший ролик — тотальний крінж з поганою якістю. Але історія є історія, все ж 8 років минуло. 

Падон

Надалі всі ігрові відео виходили виключно на каналі «Падон». Але ролики, які були дуже не дуже, Юліан таки видалив — орієнтувався на власне відчуття сорому. У 2012 були перші колаборації. Дебютна роль, озвучена Падоном не на своєму каналі, припала на «Пригоди Нублі». Над проєктом працювали PlayUA та Анатолій Бєлібов. Усі серії вийшли того ж року на старому каналі PlayUA, але зараз знайти вдалося лише другу серію. Решту, схоже, видалили через авторські права.

Наскільки я пам’ятаю, це була перша озвучка в моєму житті з дубляжем. Тобто оригінали доріжок Анатолій зміг дістати напряму в автора. 

Падон

І це була перша озвучка в колаборації з Олексою Мельником, який сьогодні є голосом дуже багатьох проєктів.

У 2013 році, крім ігрових відео та озвучок, Юлік розпочав серію дивних скетч-роликів, де його або голять в парку, або він бомжує на вокзалі, або чіпляється до людей на вулиці тощо. Всі їх можна глянути тут: Найкращі скетчі Падона. Того ж 2013 він вирішив розділити авторський контент від озвученого. Для тих, хто підписувався заради озвучок, створив окремий канал — «Озвучення від Падона». Однак у 2015 році через величезну кількість проблем з авторським правом канал заморозився. У 2014 Падон вів шоу про техніку nePROte, яке протрималося 23 випуски.

Паралельно Юліан робив камео у чужих шоу про техніку, наприклад, у «HiTech».

Цікавинка цього шоу була в тому, що всі випуски знімали у реальних антикафе.

Було страшенно незручно говорити на камеру, коли на тебе дивляться сотні людей, які прийшли туди відпочивати. 

Падон

У 2014 році до формату летсплеїв, який був дуже простим, додався монтаж. Відтоді, за словами самого ж Падона, відео стали трішки краще виглядати. Прикладом таких монтажів є серія «YouTubers Life українською». У 2015 Юлік перейшов від летсплеїв до формату ігрових стрімів. Тоді ж зняв перші челенджі:

Протягом 2015-2016 років підсів на влоги від Кейсі Найстета, тому вирішив спробувати робити щось подібне. Перший ролик у такому стилі зробив на окремому каналі, де планував випускати й інші.

Не зрослось. Канал зрештою трансформувався у дещо інший формат, але влоги час від часу там також бувають. Паралельно Юліан брав участь у величезній кількості гостьових озвучень. Найбільшою стала роль Морті в мультсеріалі «Рік та Морті». Але це не все.

Великі проєкти:

Короткий метр:

Чимало відео є на інших каналах: AdrianZP та Т.С.Струґачка З 2016 року Падон все частіше робить монтажні ролики розважального формату, навіть не пов’язані з іграми. Так сформувалися нові рубрики:

Також Падон знову повернувся до тематики техніки й почав робити огляди ігрових пристроїв на своєму каналі з подальшим їх розіграшем серед глядачів.

Паралельно став робити перші відео розмовного характеру (рубрика «Думки вголосину»), тематика яких зараз повністю переїхала на канал «Падон Живий». Також Юліан відкрив рубрику «Листи від підписників», де приймав посилки й листи від підписників. У 2017 з’явилася ще одна рубрика. Цього разу з VR-іграми:

У 2018 році переформатував «Думки Вголосину» на рубрику розмов за кермом дорогою на роботу — «заТАВРОвані будні». Рубрика довго не протягнула, оскільки «Таврія» — дуже «живуча» машина. Того ж року відкрив нерегулярну рубрику «Фотошоплю як дурбецл», де «знущається зі своїх підписників у Фотошопі за їхнім бажанням»:

Зараз на основному каналі є 142 повних проходжень ігор. Понад 20 з них видалені або через свою давність, або через проблеми з авторськими правами. У 2020 Падон вирішив не зберігати записи стрімів на каналі, а лише монтажі із найкращими моментами:

https://youtube.com/watch?v=iIC6qiYakWk%3Flist%3DPLo0GuC5uNXl99uibQxmy_6vEKNCilhLVG

Самі ж записи відтепер доступні тут: «Падон Записи Стрімів».

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі