Як завантажити субтитри з ютубу

«Маніфест» розповідає навіщо зберігати субтитри з роликів з ютубу та ділиться найпростішими способами зробити це.

Завантаження субтитрів на пристрій буде корисна, якщо:

  • ви звикли заздалегідь завантажувати іноземні відео, щоб дивитися їх пізніше офлайн, і при цьому не ідеально володієте мовою оригіналу;
  • вам потрібен не відеоряд, а саме розшифровка, адже освітні відео можно просто читати;
  • ви вивчаєте іноземну мову і вам корисно розібрати написання незнайомих фраз і діалогів.

Як завантажувати субтитри через сторонні сервіси

DownSub

Найпростіший спосіб завантажити субтитри — це сервіс DownSub. Від вас буде потрібно лише вставити на головній сторінці DownSub посилання на відео і клікнути на кнопку завантаження. Це можна зробити як в настільному, так і мобільному браузері на iOS або Android.

Залежно від ролика, сервіс запропонує завантажити субтитри на будь-якій мові з доступних. А якщо тексту потрібною мовою не буде в списку, ви зможете завантажити автоматично згенерований переклад. Він далекий від ідеалу, але все ж така можливість присутня.

Субтитри викачуються у вигляді файлу з розширенням SRT. Його можна відкрити в більшості сучасних мультимедійних програвачів або в текстовому редакторі.

YouSubtitles

Якщо ж вам потрібно завантажити відео з субтитрами, до ваших послуг сервіс YouSubtitles. Він працює так само, як DownSub, тільки, крім SRT-файлу, ви можете завантажити сам відеоролик.

Як завантажити субтитри через штатну функцію YouTube

В ютубі є функція виведення повної текстової розшифровки відео, за допомогою якої можна скопіювати субтитри з браузера, як звичайний текст.

Щоб зберегти таким чином субтитри, натисніть на іконку у вигляді трьох точок, яка знаходиться відразу під вбудованим плеєром, і клацніть «Відкрити текст відео».

Відкрити текст відео

Коли справа від плеєра з’являться субтитри, виберіть під ними потрібну мову, виділіть весь доступний текст і скопіюйте його за допомогою комбінації Ctrl + C. Після цього розшифровку можна буде вставити в будь-який текстовий редактор.

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій
2 роки тому

Автоматично згенеровані суботи теж таким методом можна завантажити?