Як завантажити відео з ютубу

Під час пошуку матеріалів для нового відео, потрібно завантажити фрагменти з ютубу у хорошій якості. На жаль, ютуб немає функції завантаження відео. Але існують різні плагіни, програми та сайти, що надають таку можливість. Не всі вони працюють коректно та не кожен має можливість завантажити відео у хорошій якості без оплати за цю послугу.

Тому ми підібрали декілька найпопулярніших безкоштовних способів скачування роликів. Всі перечисленні сервіси дозволять без проблем стягнути відео з ютубу.

y2mate

Y2mate YouTube Downloader допоможе вам завантажити будь-яке відео YouTube у найкращій якості. Завантажуйте відео YouTube у MP3, MP4, 3GP, M4A та багатьох інших форматах.

Наш завантажувач є безкоштовним і не вимагає жодного програмного забезпечення або реєстрації.

Сайт: y2mate.com

Для завантаження потрібно скопіювати посилання на відео та вставити у поло на головній сторінці сайту. Після цього виберіть потрібний формат і натисніть «Завантажити».

Ummy Video Downloader

Зручна програма для завантаження відео з популярного сервісу YouTube на власний комп’ютер. У Ummy Video Downloader є можливість витягнути відео у високій якості безкоштовно!

Для завантаження потрібно скопіювати з Ютубу посилання та вставити в головному вікні програми в спеціальний рядок. Після цього визначте потрібний для збереження формат і натисніть «Завантажити».

Сайт: Ummy Video Downloader

Завантаження відео за допомогою Ummy Video Downloader
Завантаження відео за допомогою Ummy Video Downloader
5 7 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
3 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Белладон
3 роки тому

В чудовій якості, ще й безкоштовно? Дякую.
Бо я раніше мучивсь з https://uk.savefrom.net/. Там лише середня якість, але одразу працюєш із сайтом

Josep
2 роки тому

Я зазвичай користуюся сайтом https://ru.fastfrom.com/youtube-video-downloader

Ivan
Ivan
2 роки тому

для користувачів Linux підійде утиліта youtube-dl. вміє завантажувати з youtube, facebook, та інших соц. мереж. можна задати необхідні параметри якості відео/аудіо. може завантажувати плей-лісти (випропобував у youtube).