Віктор Волинець

Людина із загостреним відчуттям справедливості та активною громадською позицією. Борець за автокультуру України.

«ЗупиниГуся» — це проєкт в місті Черкаси, який схожий на «Зупини Лося». Там ми слідкуємо за виконанням ПДР водіями. Спокійно підходимо, робим зауваження.

Хтось з них паркується на пішохідній зоні біля дверей твого продуктового магазину. Інший стоїть чотирма колесами на коліях перед трамваєм та не дає змогу йому рушити далі.

А ось ці пішоходи перетинають дорогу перед потоком машин, наче Дункани Маклауди. Все через 100% лінь пройти кілька зайвих метрів і скористатися зеброю.

Віктор Волинець
Віктор Волинець

Їх об’єднує єдине: вони всі клянуться, що знають правила, але за півгодини або наступного дня знову порушують їх.

Саме в цей час вони стають героями дня в відео черкаського блоґера Віктора Волинця — автора каналу «Зупини Гуся», який стартував в лютому 2020 року.

Хлопець — відомий в рідному місті громадський активіст та кістка у горлі для тих, хто свідомо ігнорує правила. Його девіз: «Ми — за культуру на дорогах Черкас».

Коли авто зупиняється в забороненому місці, Віктор прикрашає лобове та заднє скло наліпками з зображенням гусака, який символізує нецивілізованих власників. Одним з перших зіркових порушників став депутат Черкаської міської ради. В результаті відео переглянули 58 000 разів.

А розпочалося все з власного конфлікту. Хлопець не залишився осторонь, коли його право пішохода намагався порушити нахаба-водій. Через напружену ситуацію Віктор не встиг зафіксувати той момент. Згодом зрозумів, що йому близька місія попереджати суспільство про такі випадки та намагатися викорінювати їх.
Він остаточно пересвідчився, що на вірному шляху, коли натрапив на подібні ролики в ютуб.

Так, і з’явився канал «ЗупиниГуся», відео якого за перші 8 місяців встигли подивитися понад 700 000 разів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі