10 безкоштовних відеостоків

У цій статті зібрано 10 найкращих відеостоків із відкритою ліцензією. Обов’язково ознайомся з ліцензійними умовами стоків безпосередньо на їх веб-сайтах.

Pixabay

Використовуючи Pixabay, ти не ризикуєш порушити авторські права, навіть якщо умови ліцензії тобі незрозумілі. Безкоштовний відеоконтент публікується під ліцензією Creative Commons Zero (CC0). Тому тобі не потрібен дозвіл на використання або зміну відео.

Videvo

Videvo пропонує користувачам 3 типи ліцензій на відео-матеріали: The Royalty Free. Найпоширеніша ліцензія дозволяє використовувати відео безкоштовно, без вказівки автора. The Videvo Attribution. Ролики з такою ліцензією доступні безкоштовно, але вказівка ​​автора оригінального кліпу є обов’язковою. The Creative Commons 3.0 Unported. Дозволяє використовувати відео безкоштовно, у тому числі його оригінальний, невідредагований файл із зазначенням автора.

Pexels

Колекція безкоштовних відеоматеріалів від Pexels перебуває під відкритою ліцензією Creative Commons Zero (CC0). Тому ти можеш використовувати та редагувати відео з будь-якою метою безкоштовно, без вказівки автора.

Mixkit

Ліцензія Mixkit дозволяє використовувати всі продукти відеостоку в комерційних та некомерційних проєктах безкоштовно. Ти маєш право завантажувати, копіювати, розповсюджувати, транслювати та змінювати відеоматеріали. Атрибуція не потрібна. Права користувачів мають певні обмеження, описані в умовах користувача Mixkit.

Videezy

Videezy пропонує користувачам платні та безкоштовні відео. Для використання безкоштовних відео, ти маєш вказати атрибути творця одним із 2 способів: Завантажуючи своє відео на канал мовлення, як Youtube. телевізійні канали та ін., ти маєш згадати «Videezy.com» у титрах. Використовуючи відео для особистого веб-сайту, ти маєш вставити на сторінку наступний код: B Roll provided by Videezy.com.

Life of Vids

Продукти безкоштовного відеостоку Life of Vids можна використовувати в особистих та комерційних проєктах, з обов’язковою вказівкою автора. Використання відео зі стоку для інших платформ має обмеження до 10 роликів.

Distill

Високоякісні відео стоку Distill доступні для безкоштовного використання в особистих та комерційних проєктах. Підписавшись на розсилку, користувачі можуть завантажувати 10 безкоштовних роликів HD кожні 10 днів. Якщо ти є автором стокове ролика, завантажити його на сервіс можна лише після схвалення адміністрацією.

Splitshire

Splitshire створений одним автором Даніелем Нанеску, який знайшов застосування невикористаних кадрів. Всі матеріали на сайті безкоштовні та доступні для використання з будь-якою метою. Наповнити багато проєктів стоковими відео Даніеля не вдасться, оскільки сайт пропонує обмежену кількість контенту.

Clipstill

Clipstill — це бібліотека синемографії для маркетингу та веб-сайтів. Більшість матеріалів із сайту платні, але ти знайдеш також безкоштовні стокові синемографії. Колекція безкоштовних роликів оновлюється щомісяця. Весь контент із Clipstill можна використовувати в комерційних та некомерційних проєктах.

Vidsplay

Усі відео на сайті доступні для використання в особистих чи комерційних проєктах безкоштовно. Але ти маєш посилатися на ресурс Vidsplay.com у титрах свого кліпу або в описі медіа-контенту для Інтернету. Користувачі Vidsplay також отримують 30-денний доступ до Adobe Stock.

Єдиний недолік безкоштовних стоків – те, що їх використовують усі. Завжди є ризик, що кадр, який вам сподобався, вже використовувався в тисячі інших роликів. Якщо вам хочеться створювати оригінальніший контент, є сенс звернути увагу на платні стоки: це теж не ексклюзив, але шанс знайти щось не використане раніше і небанальне на таких ресурсах набагато вищий.

4.8 10 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Kirill
Kirill
1 рік тому

Ото, дяка!