Правилах розміщення посилань на ютуб-каналах

Розповідаємо про правила розміщення посилань на платформі, а також про наслідки, до яких можуть привести адреси, що не відповідають принципам спільноти.

Що б ти не вказував/завантажував/говорив на ютубі, все повинно відповідати принципам спільноти. Платформа дозволяє тобі заробляти, роблячи те, що ти любиш, і твоє завдання — жити за її правилами.

Сайти, що містять порнографію, шкідливі програми та інший контент, що порушує принципи співтовариства, — під великою забороною. І справа стосується не тільки URL-адрес в описі роликів, але і посилань, зазначених в підказках. У разі якщо автор нічого не змінить, то дане порушення може привести до видалення адрес або контенту, після чого ти отримаєш страйк.

Відповіді на питання:

  • Якщо ютуб виявить порушення, то тобі відразу ж прийде повідомлення на пошту з інформацією.
  • Оскаржити рішення можна. Для цього тобі досить зайти в класичну Творчу студію або перейти по посиланню.
  • Якщо посилання вказане в описі/підказках в кількох твоїх роликах, то платформа автоматично видалить її з усіх відео. Але це не означає, що тобі прийде порушення за кожну її згадку, один страйк за конкретне посилання. І те ж саме стосується апеляції: якщо ти оскаржив порушення, то посилання будуть відновлені для всіх відео автоматично.
  • Що стосується монетизації, то ти не зможеш отримувати дохід в тому випадку, якщо протягом 3 місяців твій канал отримає 3 страйки.
  • Якщо ти є власником сайту (який вказав) і виправиш зміст, який порушує правила, то страйк автоматично зразу ж не забереться. Для цього тобі потрібно буде обов’язково оскаржити його.
  • Якщо всі твої посилання пройшли перевірку, то це не означає, що вони внесені до «білого списку». Річ у тому, що зміст може змінюватися з часом, тому тобі треба завжди стежити за тим, куди ти перенаправляєш глядачів.

Рекомендуємо бути уважним до того, куди ви направляєте своїх глядачів і що ви їм рекомендуєте.

5 3 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі