YouTube Rewind 2020, Україна

Як стало відомо раніше, YouTube відмовся від складання підсумків 2020 року на своїй платформі. Тому адміністрація спільноти «Маніфест» вирішила зробити свої. Тут зібрані основні блоґери, які нашуміли в цьому році. Згадаємо разом, як це було!

Сюжет YouTube Rewind 2020 побудований на основній причині росту українських блоґерів — «коронавірусі» (COVID 19), з чого й починається відео.

Після того, як люди в Україні залишились вдома сам на сам з ютубом, в нас вибухнули блоґери-зірки, які швидесенько вийшли в топи і набрали широку аудиторію. Всі ці українські канали зібрані в у відео. Також цього року всюди звучав ТікТок і як його символ, у відео запросили Данила Гайдамаху, який з проєктом «Галас» зайшов на ютуб.

В кінці знято мотиваційне звернення до глядачів та майбутніх нових зірок від уже відомих українських ютуберів. Це як настанова до наступного «Ревайнду» 2021, тобто на весь наступний рік.

Ми могли когось не згадати, кого б вам хотілося побачити у відео, це зроблено не спеціально. І ми впевнені, що ці люди наступного року ще дадуть жару! Слава українському ютубу!

4.8 9 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі