Мар’яна Янкевич

Львів’янка Мар’яна Янкевич — голосова акторка, відома в україномовному Ютубі блоґерка та авторка двох каналів — MariAm Blog та MariAm Project. Озвучення українською.

Вона плідно співпрацювала з аматорськими студіями озвучення — FanVoxUa, Adrian ZP, Творча Спільнота Струґачка, Дивнобачення, Цікава наука.

Мар'яна Янкевич
Мар’яна Янкевич

Її голосом розмовляють більш ніж два десятка персонажів: малеча та підлітки, рокові красуні та чарівниці. Вона працювала над озвучкою персонажів серіалів «Еш проти зловісних мерців», «Дивні дива», «Моторошні пригоди Сабріни» та «Рік та Морті».

Сьогодні вона записує огляди на новітні фільми та серіали, рецензує та порівнює комікси з їх подальшою екранізацією, проводить інтерв’ю з цікавими творчими людьми на своєму каналі.

Мар’яна — критикиня не тільки з досвідом, а й за фахом.
Вона закінчила Львівський національний інститут ім. І. Франка, де здобула кваліфікацію фахівця з театрознавства та акторської майстерності.

Перший час після закінчення ВНЗ вона пропрацювала офіціанткою, а коли була революція, то захотіла робити щось українське і популяризувати театр. Пізніше зрозуміла, що театр, як надто консервативна ідеологічна спільнота, перестав задовольняти творчі амбіції дівчини. Вона все більше схиляюся до думки розвивати власний простір в ютубі та створювати авторський контент.

Так і сталося.

2014-го в україномовному Ютубі з’явився канал MariAm Blog.
2 лютого 2018 на каналі з’явилося перше відео про комікси тоді й почалася співпраця з комікс спільнотою. Рух вимагав генерації найсвіжішого контенту, підтримував аматорів, що створювали власну думку про сучасні мальописи.

Згодом на каналі з’явилися рубрики:

У січні 2019 року був створений другий канал — MariAm Project. Озвучення українською, де дівчина розповідає про свої проєкти, над якими працює як голосова акторка.

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі