Олег Хаймес

Найоригінальніший контент в українському ютуб-просторі — HighMess.

Цей провокаційний авторський канал з ненормативною лексикою, проте безмежно щирою критикою про все з’явився 2015 року, а пілотне відео про юних летсплеєрів вийшло 16 лютого 2016 року.

HighMess

Автором каналу є Олег Голодишин, про якого можна видати цілий синонімічний ряд: він — ютубер, український критик, іноді школокритик, постіроніст, фільмоман та оглядач фільмів, режисер власних короткометражок, ідейний початківець окремих мемних і не дуже течій, організатор флешмобу за хештегом #зрада.

Сам Олег — доволі замкнена особистість. Відомо, що він мешкає в Швеції, де вчився на програміста, а перед тим, як створити канал Highmess був летсплеєром та організатором іншого каналу Ukrgame.

За деякий час він зрозумів, що хоче змінити напрямок своїх відео. Для цього був потрібний цікавий матеріал. Саме тоді йому спало на думку випустити провокативне відео «Летсплей=лайно», яке за лічені години набрало велику кількість переглядів та викликало жваве обговорення в спільноті летсплеєрів.
Це був непоганий старт.

З того часу на каналі HighMess відбулися зміни — виникло кілька рубрик:

  • BadКіно (огляди кіно).
  • Школокритик (де Олег виступає, за його словами, майстром Йодою для школярів).
  • ТОПи (добірки кіно та українських каналів).

Багато відео не підпадає під жодну категорію, але має той самий чіткий напрям — власне критичне бачення на тему. Ну а якщо є бажання швидко ознайомитися з кращими роботами автора — «Золота колекція».

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі