Спілкуйтеся з глядачами на вкладці «Спільнота»

Якщо на вашому каналі є 500 підписників, ви можете отримати доступ до вкладки «Спільнота». На ній можна ділитися різними типами контенту, щоб розповісти глядачам більше про вас і вашу творчість.

Записи на вкладці «Спільнота» доступні всім користувачам. Однак передплатники також бачать ці публікації в стрічці «Підписки» і при необхідності можуть налаштувати повідомлення про них. З цього уроку ви дізнаєтеся, як за допомогою записів на вкладці «Спільнота» підвищувати зацікавленість глядачів.

Вкладка «Спільнота»

Важливо! Відповідно до Закону США про конфіденційність дітей в Інтернеті (COPPA) та іншими законодавчими актами, з січня 2020 роки для дитячого контенту обмежені деякі функції. До них відноситься і вкладка «Спільнота».

Вкладка «Спільнота». Загальна інформація

На вкладці можна публікувати записи з текстом, картинками, опитуваннями, GIF-зображеннями, відео й іншим контентом.

Чи знаєте ви, що на YouTube є багато способів ділитися з шанувальниками своїми думками та новинами? Для цього зовсім необов’язково кожен раз створювати повноцінне відео!

У цьому ролику розповідається про вкладку «Спільнота» і про те, як вона допомагає авторам спілкуватися з глядачами.

На вкладці «Спільнота» автори, які набрав 500 підписників, можуть публікувати записи з текстом, картинками, опитуваннями, GIF-зображеннями, відео і іншим контентом. Це відмінний спосіб підтримувати зв’язок з аудиторією в перервах між завантаженням роликів.

Щоб створити запис, перейдіть на вкладку «Спільнота» з головної сторінки каналу на сайті або в додатку. Ви можете, наприклад, зняти спільний ролик або провести опитування про те, що ваші глядачі хочуть побачити. Ще можна додати фотографії зі зйомок, розповісти про майбутні оновлення, поділитися GIF-зображенням, або через @ згадати шанувальника або іншого автора.

Підписники бачать записи з вкладки «Спільнота» в стрічці додатку ютуб на вкладці «Підписки» в додатку і при необхідності можуть налаштувати повідомлення про нові публікації.

Якщо на вашому каналі включена функція «Спонсорство» (Наразі не доступна в Україні — прим. ред.), ви можете створювати спеціальні записи для спонсорів. Додавайте в такі публікації ексклюзивний контент і дякуйте глядачам за підтримку.

Як створити запис на вкладці «Спільнота»

Ось як це зробити:

  1. Перейдіть на вкладку «Спільнота» з головної сторінки каналу.
  2. В поле вгорі створіть запис.
  3. 3.Після цього натисніть «Опублікувати».
Як створити запис на вкладці «Спільнота»

Поради по роботі з вкладкою «Спільнота»

На вкладці «Спільнота» можна публікувати записи з текстом, картинками, опитуваннями, GIF-зображеннями, відео і іншим контентом.

Ідеї ​​для записів на вкладці «Спільнота»:

  • Зніміть відео разом з шанувальником або іншим автором.
  • Проведіть опитування про те, що ваші глядачі хочуть побачити на каналі.
  • Покажіть кадри зі зйомок.
  • Поділіться новинами про майбутні події в житті каналу.
  • Розкажіть про когось з прихильників або інших авторів за допомогою @ згадки.

Переклад курсу підготовлено спільно з київськими студентами Української академії лідерства.

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі