Як перетворити фотоапарат Canon на веб-камеру

Компанія Canon відносно недавно представила нам свій безплатний софт для користувачів, які бажали перетворити свою камеру у веб-камеру, та зробити її сумісною з програмами відеозв’язку та зручного стрімінгу. Також, подібна утиліта є не тільки у Canon, але й у Panasonic та Sony.

Ми вирішили показати вам, як просто і без зайвих маніпуляцій перетворити ваш Canon у веб-камеру, та використовувати для своїх прямих трансляцій.

Варто зазначити, що дана програма сумісна лише з лінійкою камер EOS, на сайті доступна лінійка, яка підтримає дану програму, переглянути можете за посиланням.

1.Для початку нам потрібно зайти на головну сторінку і переконатися, чи наша камера сумісна з офіційним софтом від Canon.

2. Якщо все добре, і ваша камера входить у лінійку EOS, та підтримує програму залишається тільки завантажити її.

Вводимо наші дані, та натискаємо «Надіслати».

Після цього компанія Canon подякує Вам за інтерес, та запропонує завантажити програмне забезпечення, для цього натискаємо на текст «Натисніть тут».

Відкриваємо архів із програмним забезпеченням.

3. Проходимо процес встановлення програми, для цього запускаємо інсталятор Setup.exe

4. Вмикаємо нашу камеру, та підключаємо до комп’ютера по USB-кабелю.

5. Заходимо в OBS (в даному випадку використовується саме ця програма). У потрібній для вас сцені створюємо нове джерело Відео пристрій.

У вкладці «Пристрій» буде відображатися EOS Webcam Utility – це і є наш софт, який дозволить вивести картинку з камери на стрім, обираємо.

Готово! Тепер ваша камера транслює зображення на OBS!

5 3 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі