4.5 86 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
23 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Іван
Іван
1 рік тому

Крутий канал
Автор не використовує російські субтитри й чудово перекладає з англійської мови

AlexTall
AlexTall
1 рік тому

Філіп афігенний! Ну де ви ще знайдете стрімера, який перекладає з англійської на українську в процесі гри? Ніякої руснявської мови. А стріми які ржачні і лампові? А вуса які чудесні?) Топ!)))

Євгеній
Євгеній
1 рік тому

Дуже офігенний канал Українською мовою, на ньому присутня дружня атмосфера та мінімум токсичності, в стрімера та його дівчини чудове почуття гумору що дає змогу підіймати настрій для глядачів, крім того, велика увага приділяється якості контенту який завантажується на ютуб у високій якості та з кокретним поділом відео на підрозділи що дуже зручно коли хочеш пропустити якись момент із відео, нехай квітне Український ютюб!

Данило
Данило
1 рік тому

найкращий українськомовний канал на твічі (і на ютубі теж — серед летсплеїв). Філіп і Марія генерують унікальний контент, на їхніх стрімах завжди весело і смішно. проходження ігор без російської мови, для мене це великий плюс. Філіп синхронно перекладає всі діалоги, записи на українську мову, і не кожен стрімер може похвастатися таким рівнем знань англійської і вмінням перекладу. + постійно покращується картинка на стрімі, тому візуально теж приємно дивитися. а ще у Філіпа і Марії є класна собачка Нейтан. РЕКОМЕНДУЮ!!! 🙌🏻

Костянтин
Костянтин
1 рік тому

Топ стрімер,

Анна
Анна
1 рік тому

Автор наразі є найкрутішим летсплеєром на україномовному твічі та ютубі. Філіп створює дуже якісний, приємний та цікавий контент, який хочеться дивитись.

Максим
Максим
1 рік тому

Дуже крутий канал! Коли дивишся стріми, таке відчуття, наче з друзями в конфі залипаєш 8). Дуже рокомендую!)

Оля
Оля
1 рік тому

Це найкрутіший україномовний гейм канал (на мою особисту думку), цікаві ігри, висвітлення ігор українських розробників (наші хлопці роблять круті інді, виявляється!), тепла атмосфера з нашим українським юмором, що зрозуміємо тільки ми, вечір з Трембою – то чисте задоволення ))
Була сильно підсажена на куплінова протягом 6 років, і дуже не вистачало українського аналога, але після того, як в рекомендаціях вискочив Тремба – забула про того куплінова назавжди)))

d1am0nd_63
d1am0nd_63
1 рік тому

Крутий україномовний канал. Дивлюсь з жовтня. Власник каналу і чатик дружелюбні, через що атмосфера просто лампова! Подобається, як стрімер заморочився (в гарному сенсі) з перекладом для глядачів, які не мають великих знань англійської.
Респект Трембі за створення україномовного контенту в нелегкі часи і бажаю йому успіху в подальшому!

Логан
Логан
1 рік тому

Дуже крутий і захоплюючий канал, автор має харизму і його проходження не сухі + файний монтаж і звук. Дуже круто що на україномовному ютубі є такі канали)

Богдан
Богдан
1 рік тому

Цей тіп дуже багато працює. Паше кожен день. Сумніваюся чи він спить, взагалі.
Заслуговує набагато більшу аудиторію. Одним словом – Він ТОП <3

instars_
instars_
1 рік тому

Автор каналу працює кожен день по 27.5 годин. Так це не можливо. Тремби НЕ існує. Але це найкрутіша нейро мережа!

instars_
instars_
1 рік тому

Цей тіп дуже багато працює. Паше кожен день. Робить надзвичайно багато крутого і якісного контенту. Я вважаю що він заслуговує набагато більшу аудиторію <3

Наташа
1 рік тому

Дуууже класний канал, топ 1 з усіх укр мовних)

Світлана
Світлана
1 рік тому

Атмосферний та оригінальний україномовний канал. Рекомендую

Centawww
Centawww
1 рік тому

Один з кращих стрімер, який підійшов до своєї роботи з душою. Робить якісний контент по іграм. Знає англійську і вміє якісно перекладати. Якщо шукаєте фуллтайм стрімера і ютубера то це він!

Олексій
Олексій
1 рік тому

Дуже відкритий, харизматичний і цікавий чувачелло! Завжди заходжу на його канал і Стріми і відчуваю домашню атмосферу, ніби ми друзі 🙌🏼 Маша теж топ, звичайно 👏🏼

Flashbobbro
Flashbobbro
1 рік тому

В мене було враження що я знайшов нового доброго друга, та його веселе комьюніті. Дуже гарно перекладае за англійської)

Макарчик
Макарчик
1 рік тому

Ну Філіп легенда які можуть бути заперечення

nykytiuk
nykytiuk
1 рік тому

Автор пилить крутий контент, побільше б таких каналів

Михайло
Михайло
1 рік тому

крутий чувак, перекладає все в ріал тайм, харизма є, чувак піде далеко

Юлія
Юлія
1 рік тому

Дуже класний канал і стріми – українською все, весело підмічає деталі – дуже подобається слідкувати + логічне і поступове детальне проходження, таймкоди – мегазручно і приємно! видно, що зроблено зі стараннями! Дякую!

Fjfjfj
1 рік тому

Класний канал автор топ