3.8 4 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
TheDuddos
TheDuddos
9 місяців тому

Ви або категорію змініть для цього автора, або щось інше, бо в плані урбаністики пан Павло взагалі не відстрілює) Він отримав звання “інфраструктурного журналіста” (я не памятаю як саме це у нього в посвідченні написано), але він швидше інженер, а не урбаніст. Робити огляди на автомобільні розв’язки і на пішохідну інфраструктуру це дві кардинально різні речі. І в першому він спец, що собаку з’їв на цих оглядах. Знає кожну компанію і кожну бригаду, має доступ (у мирний час) до всіх державних будівнит в країні. Якщо хочете офіційну інфу та “інсайди”, то це до нього)))

Павло Авдокушин
9 місяців тому

Дякую, що знайшов свій канал у Вашому каталозі. Але по-перше назва каналу подана на Ютубі багатьма мовами і “Павел Авдокушин” – відображується для тих, в кого за замовченням компьютер або гаджети налаштовані на російську мову. Для тих же, в кого налаштування українські, Ютуб видає “Павло Авдокушин”.

По-друге канал аж ніяк не про урбанізм. Я би назвав напрямок каналу “Інфраструктурне будівництво та ремонти”. Якщо у вас є така категорія. Або щось близьке. Ідеї ж урбанізму для мене точно не близькі і навіть співчуття не викликають.