МаніфестРейтингЧоткий Паца

Ютуб-канал «Чоткий Паца»

На ютуб-каналі «Чоткий Паца» 4620000 підписників. Автори проєкту створили та виклали вже 354 відео і продовжують працювати над контентом. Якщо порахувати середню кількість переглядів (за простою формулою: всі перегляди розділити на всі відео) то отримаємо: 2310372. Це непоганий результат. Але завжди можна краще.
Категорії каналу:
Опис проєкту:

Чоткий Паца — український комедійний проєкт. Шоу присвячено огляду новин України та Світу; створенню українських пародій на музичні кліпи; відеоблоги; лайфхаки; конкурси та інші теми, на які команда проєкту створює гумористичні відеоролики.

Проєкт створено 31 жовтня 2014 року.

Влітку 2016 року частина команди залишила проєкт. 4 листопада 2016 року було оголошено нових відеоблогерів після відбору претендентів. Частота виходу роликів значно збільшилася.

6 травня 2017 року про свій вихід з проєкту оголосив учасник з творчим псевдонімом Гриша Яблуножко (справжнє ім’я Антон Мурафа). Він був єдиним російськомовним учасником, через що його часто критикували глядачі.

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

З будь-яких питань — [email protected]. «Маніфест» — віра, надія і любов українського ютубу.

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.