МаніфестРейтингНавчаємося Разом

Ютуб-канал «Навчаємося Разом»

На ютуб-каналі «Навчаємося Разом» 12800 підписників. Створенно вже 738 відео і робота над новим контентом продовжується. Якщо порахувати середню кількість переглядів (за простою формулою: всі перегляди розділити на всі відео) то отримаємо: 1327. Це дуже гарний результат. Бажаємо рухатись вперед і долати нові вершини!
Категорії каналу:
Опис проєкту:

Маєш хист до робототехніки? Тоді велкам до каналу Навчаємося Разом, тут все, що тобі потрібно знати про програмування роботів LEGO, взагалі про програмування популярною мовою, а також огляди та unboxing.

Створюю серії відео для дітей, підлітків/школярів та освітян: Основи IT-освіти, Програмування у Scratch та mBlock 5, Створення сайтів (HTML, CSS, JS), комп’ютерна графіка (Photopea, Photoshop) Також : LEGO Spike Essential 45345, NEW LEGO Mindstorms Robot Inventor, LEGO Boost, LEGO Spike Prime, LEGO Boost MOC, LEGO огляди, unboxing, роботи, курс з робототехніки, програмування роботів LEGO (WeDo 1.0, WeDo 2.0, Mindstorms EV3)

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.