Поради молодим ютуберам: як обрати камеру та тематику

Сьогодні ділюсь власним досвідом по веденню ютюбу — від створення та ведення каналу, до заробітку. Виділив для вас п’ять порад, які, на мою думку, дуже допоможуть тим, хто тільки починає свій шлях в цьому напрямі. Приємного перегляду.

Як використовувати хромакей вдома

У цій статті ви дізнаєтеся, що таке хромакей і як опанувати цю техніку!

У відео присутні українські субтитри

Хромакей — (англ. Chroma key), техніка, за допомогою якої блок певного кольору (найчастіше синього або зеленого) у відеозображенні може бути замінений на інший колір або зображення, що дозволяє, наприклад, синоптику з’являтися на тлі створеної комп’ютером карти погоди.

Три основних поради:

  • Не забувайте, що зелений екран має бути гладеньким і чистим. Що рівніший ваш зелений фон, то простіше буде працювати з ним надалі у відеоредакторі.
  • Установіть для зеленого екрана окреме джерело світла. Це можна зробити по-різному залежно від вашого обладнання. Головне — рівномірно освітлювати ту частину екрана, яка потраплятиме в кадр. Перевірте налаштування експозиції камери — гістограми або форми сигналу. Так простіше зрозуміти, чи рівномірно освітлено зелений екран. Пам’ятайте: необов’язково робити зеленим увесь фон кадру. Вам потрібно закрити лише зону навколо вас. Інші частини фону замініть маскою.
  • Знімайте в просторому приміщенні. Поставте камеру якомога далі від себе та наблизьте зображення. Так вам не доведеться робити весь фон зеленим. Також завдяки цьому тінь від джерела світла не потраплятиме на зелений екран.
Постпродакшн у відеоредакторі

Пам’ятайте: краще витратити більше часу на підготовку до зйомки — так обробляти відео буде простіше. Сподіваюся, цей ролик був корисним. Дивіться інші відео в нашому каналі, щоб дізнатися більше порад для зйомки вдома.

2.3 3 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі