Вивчаємо Premiere Pro. Від початківця до майстра

Вітаю на безкоштовному курсі по монтажу відео в Premiere Pro 2021 українською. Інформація чудово підійде для початківців та для людей, які взагалі ніколи не монтували відео.

Premiere Pro для новачків

Premiere Pro: таймлайн, секвенція, налаштування

Продовження безкоштовного курсу по Premiere Pro українською. Сьогодні розберемось з ручними налаштуваннями секвенції та створимо пресети на всі випадки життя.

Анімація та рух камери в Premiere Pro

В цьому відео показано, як використовувати функції анімації та руху камери в програмі Premiere Pro. Початково демонструється, як додавати ключові кадри та регулювати траєкторію руху об’єктів у відео.

Далі показується, як налаштовувати рух камери із за допомогою ключових кадрів та траєкторії руху. Також розглядаються різні фільтри та ефекти, які можна застосувати до анімацій та руху камери. У заключенні відео наводяться кілька порад та рекомендацій щодо використання цих функцій у Premiere Pro.

Найкраща якість для ютубу

Продовження безкоштовного курсу по Premiere Pro українською. Сьогодні розкажу: як монтувати відео різної роздільної здатності в одній секвенції та як заливати відео на ютуб, щоб зображення лишалось якісним.

Як зробити анімацію в Premiere Pro

Наш перший урок про анімації в Premiere Pro: про ключові кадри, інтерполяцію, Scale, Position, Opacity і оце все.

Як зробити неонову анімацію на відео

Безкоштовний курс по створенню неонової анімації у програмі Adobe After Effects. Частина перша. Підписуйтесь, щоб не пропускати нові відео.

Частина 1

Частина 2

Частина 3

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі