МаніфестТематичнеЮтуб працює над новим функціоналом для підлітків та їхніх батьків

Ютуб працює над новим функціоналом для підлітків та їхніх батьків

Багато років користувацька політика ютубу орієнтувалась на глядачів, яким більше 13 років. Але останнім часом компанія вирішила попрацювати над розширенням своєї аудиторії і максимально зручно облаштувати свій сервіс для інших вікових категорій. Так, наприклад, виник продукт YouTube Kids.

Цього разу відеохостинг націлився на вікову категорію від 9 років та підлітків. Яким не дуже цікаво у дитячому сегменті, але які все ще вразливі до деякого змісту, що публікується на Ютубі.

Новий функціонал на базі батьківського контролю (Family Link), надаватиме можливість контролювати те, що переглядають їхні діти. Буде три види фільтрування змісту.

???????? Explore: для дітей, готових перейти з YouTube Kids та досліджувати вміст на YouTube, цей параметр буде містити широкий спектр відеозаписів, які зазвичай підходять для глядачів віком від 9 років, включаючи влоги, навчальні посібники, ігрові відео, музичні кліпи, новини, тощо.

???????? Explore More: загалом підходить для глядачів віком від 13 років, цей параметр включатиме ще більший набір відео, а також прямі трансляції в уже згаданих категоріях.

???? Most of YouTube: буквально — майже все, що є в ютубі, крім відео делікатного характеру, що має позначку 18+.
Над фільтруванням відеороликів буде працювати окремий алгоритм із застосуванням штучного інтелекту. Ютуб розуміє, що спочатку він працюватиме не ідеально і матиме багато помилок, тому запуск планується у бета тестуванні. З часом алгоритм має покращувати свою роботу.

Окрім нового фунціоналу, в батьків залишається можливість обмежувати користування сервісами Google по часу. Слідкувати за історією переглядів та пошуку. Також компанія обіцяє не збирати персональні дані таких акаунтів для рекламодавців і вимикати можливість коментування та здійснення покупок онлайн.

Клон
8 posts
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Влада
Влада
1 рік тому

Біда, що ці додатки не сприяють доступу до україномовного контенту…

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.