МаніфестАкадеміяЯк змінити форму веб-камери в OBS Studio

Як змінити форму веб-камери в OBS Studio

Ви часто могли помітити як стрімери змінюють форму зображення з вебкамери, окрім красивого вигляду, це ще й практично, оскільки, таким чином можна приховати об’єкти, які ви не хочете бачити в кадрі, і зекономити місце на екрані, що дасть можливість показувати вашу сцену більш цілісно.

Український стрімер — coffeeman має круглу «вебку».

Інструкція:

Для початку нам знадобиться зображення потрібної форми у форматі png, для того, щоб фон був прозорим. Можна скористатися інтернетом, або створити самому за допомогою графічного редактора, в такому випадку використовується Adobe Photoshop. Створюємо зображення 1:1 з високим розширенням, в цьому випадку це 1000 пікселів на 1000 пікселів.

Створюємо зображення

Оскільки форма зображення з нашої вебкамери буде круглою, нам потрібно використати однойменний інструмент, який дасть змогу створювати круг. Для того, щоб форма вийшла пропорційною, затискаємо клавішу Shift.

Створюємо круг

У наступному кроці потрібно задати колір (якщо ми це не зробили раніше), для цього нам потрібно перейти у вікно:
(в англомовній версії) Layer Style Color Overlay.

Задаємо зелений колір, оскільки цей же колір використовують у хромакеї, оскільки саме цей колір найбільш сприятливий для роботи з об’єктами.

Змінюємо колір

Перед збереженням нам потрібно зробити видалити або зробити невидимим фон. Для цього, у списку переліку шарів знаходимо зображення, яке відповідає за фон, як правило воно знаходиться у самому низу і називається Background, натискаємо на іконку ока, щоб фон став невидимим (прозорий фон позначається біло-сірими квадратиками при стандартних налаштуваннях).

Зберігаємо (ctrl+s) у форматі png.

Прибираємо фон

Переходимо в OBS Studio, після того як ми додали веб-камеру у Сцену, виділяємо потрібне Джерело і викликаємо контекстне меню і переходимо у Фільтри.

Залишається додати маску (зелений круг) і змінити її тип на альфа-маска (з альфа-каналу).

Готово!

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
3 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Капітан на містку
Капітан на містку
3 місяців тому

Дякую! Цікаво.

Міа
Міа
3 місяців тому

хехе))

Screenshot_1.png
Олександр Кіншов
Відповісти  Міа
3 місяців тому

Ото ти молодець

«Маніфест» — це платформа, на якій зібрані усі (ну майже) україномовні Ютуб-канали. Поки що тут виходять лише відео, але в перспективі буде більше контенту різних форматів. Якщо хочете дивитися, а також читати, коментувати й дописувати, не соромтеся, ставайте нашими патреонами! Це допоможе сайту не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх парусах.

Розробка та підтримка — «kinshov.online». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: