МаніфестФайли10 безкоштовних відеостоків

10 безкоштовних відеостоків

У цій статті зібрано 10 найкращих відеостоків із відкритою ліцензією. Обов’язково ознайомся з ліцензійними умовами стоків безпосередньо на їх веб-сайтах.

Pixabay

Використовуючи Pixabay, ти не ризикуєш порушити авторські права, навіть якщо умови ліцензії тобі незрозумілі. Безкоштовний відеоконтент публікується під ліцензією Creative Commons Zero (CC0). Тому тобі не потрібен дозвіл на використання або зміну відео.

Videvo

Videvo пропонує користувачам 3 типи ліцензій на відео-матеріали: The Royalty Free. Найпоширеніша ліцензія дозволяє використовувати відео безкоштовно, без вказівки автора. The Videvo Attribution. Ролики з такою ліцензією доступні безкоштовно, але вказівка ​​автора оригінального кліпу є обов’язковою. The Creative Commons 3.0 Unported. Дозволяє використовувати відео безкоштовно, у тому числі його оригінальний, невідредагований файл із зазначенням автора.

Pexels

Колекція безкоштовних відеоматеріалів від Pexels перебуває під відкритою ліцензією Creative Commons Zero (CC0). Тому ти можеш використовувати та редагувати відео з будь-якою метою безкоштовно, без вказівки автора.

Mixkit

Ліцензія Mixkit дозволяє використовувати всі продукти відеостоку в комерційних та некомерційних проектах безкоштовно. Ти маєш право завантажувати, копіювати, розповсюджувати, транслювати та змінювати відеоматеріали. Атрибуція не потрібна. Права користувачів мають певні обмеження, описані в умовах користувача Mixkit.

Videezy

Videezy пропонує користувачам платні та безкоштовні відео. Для використання безкоштовних відео, ти маєш вказати атрибути творця одним із 2 способів: Завантажуючи своє відео на канал мовлення, як Youtube. телевізійні канали та ін., ти маєш згадати «Videezy.com» у титрах. Використовуючи відео для особистого веб-сайту, ти маєш вставити на сторінку наступний код: B Roll provided by Videezy.com.

Life of Vids

Продукти безкоштовного відеостоку Life of Vids можна використовувати в особистих та комерційних проектах, з обов’язковою вказівкою автора. Використання відео зі стоку для інших платформ має обмеження до 10 роликів.

Distill

Високоякісні відео стоку Distill доступні для безкоштовного використання в особистих та комерційних проектах. Підписавшись на розсилку, користувачі можуть завантажувати 10 безкоштовних роликів HD кожні 10 днів. Якщо ти є автором стокове ролика, завантажити його на сервіс можна лише після схвалення адміністрацією.

Splitshire

Splitshire створений одним автором Даніелем Нанеску, який знайшов застосування невикористаних кадрів. Всі матеріали на сайті безкоштовні та доступні для використання з будь-якою метою. Наповнити багато проектів стоковими відео Даніеля не вдасться, оскільки сайт пропонує обмежену кількість контенту.

Clipstill

Clipstill — це бібліотека синемографії для маркетингу та веб-сайтів. Більшість матеріалів із сайту платні, але ти знайдеш також безкоштовні стокові синемографії. Колекція безкоштовних роликів оновлюється щомісяця. Весь контент із Clipstill можна використовувати в комерційних та некомерційних проектах.

Vidsplay

Усі відео на сайті доступні для використання в особистих чи комерційних проектах безкоштовно. Але ти маєш послатися на ресурс Vidsplay.com у титрах свого кліпу або в описі медіа-контенту для Інтернету. Користувачі Vidsplay також отримують 30-денний доступ до Adobe Stock. Дивись також нашу статтю: 600+ безкоштовних спецефектів для монтажу відео. Єдиний недолік безкоштовних стоків – те, що їх використовують усі. Завжди є ризик, що кадр, який вам сподобався, вже примелькався в тисячі інших роликів. Якщо вам хочеться створювати оригінальніший контент, є сенс звернути увагу на платні стоки: це теж не ексклюзив, але шанс знайти щось незбите і небанальне на таких ресурсах набагато вище. Добірку сайтів із якісними платними відео футажами можна знайти ось тут. Тобі також може бути цікаво:

5 3 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Kirill
Kirill
1 місяць тому

Ото, дяка!

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.