МаніфестАкадеміяТоп 5 переходів у відео

Топ 5 переходів у відео

Сьогодні я покажу вам 5 дуже крутих переходів у відео, які може зняти кожен на будь-яку камеру або телефон. Для монтажу не знадобиться жоден супер софт, позаяк це буде звичайна склейка. Ви можете використовувати ці переходи для відео у тікток, інстаграм, для влоґів на ютуб і навіть для крутих промо роликів.

Перехід через колір/світло

Найпростіший і найпопулярніший перехід. Робимо наїзд камери на щось, чим можна повністю заповнити кадр — це буквально може бути будь-що, наприклад рюкзак, якась частина одягу тощо. Переходимо на іншу локацію і робимо від’їзд камери від того ж об’єкту. Це дуже просто й водночас справді ефектно.

Перехід через об’єкт

Другий у черзі — перехід через об’єкт. На першій локації панорамно ведемо кадр за нашою моделлю і заводимо камеру за якийсь об’єкт. Це може бути стіна/двері/дерево — практично будь-що. На іншій локації починаємо фільмування з виїзду камери через об’єкт, в ідеалі він (об’єкт, тобто стіна/двері/дерево тощо) має бути схожий за кольором на об’єкт з першого кадру. Тоді перехід вийде максимально чітким. Далі склейка і вуаля.

Ідеальне кадрування (об’єкт на тому ж місці)

Неймовірно ефектний перехід — зміна локації зі збереженням головного об’єкту зйомки на одному місці в кадрі. Виставляємо кадр на першій локації, чітко запам’ятовуємо положення об’єкту в кадрі. Дуже важливо також зафіксувати відстань до камери. Переходимо на іншу локацію і виставляємо той самий кадр. Далі склейка і все — перехід готовий.

Тряска камери

Так, всі ми знаємо, що чим плавніша зйомка, тим краще, але для цього переходу забудьте все, що знали раніше — щоб його зробити нам потрібно добряче потрусити камеру (тільки тримайте міцно, будь ласка). Трусимо камеру вкінці першого кадру і на початку другого, коли ми вже чарівним образом опиняємося на новій локації. Склейка — результат.

Свайп камери вниз/вбік

Найсмачніше я лишив наостанок, оскільки сам дуже люблю цей перехід. Точніше, серію переходів. На моменті, коли ви хочете перейти з одного кадру на інший, все, що необхідно, це різко ніби свайпнути камерою вгору. Наступний кадр почнеться так само зі свайпу знизу догори й закінчиться на об’єкті зйомки, який ми хочемо показати в кадрі. Можна робити навпаки: свайпаємо зверху донизу, затримуємося на хвильку на об’єкті фільмування й далі свайпаємо ще нижче. Наступний кадр аналогічний, але вже з іншим планом. Можна свайпати вліво чи вправо, як завгодно — це зробить ваш монтаж дуже динамічним.

Всі ці техніки можна поєднувати між собою — експериментуйте. Багато чого приходить під час імпровізації

5 3 голосів
Рейтинг статті
Blogmayster
2 записи
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр Кіншов
11 місяців тому

Шикарно

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.