МаніфестАкадеміяТоп 5 переходів у відео

Топ 5 переходів у відео

Сьогодні я покажу вам 5 дуже крутих переходів у відео, які може зняти кожен на будь-яку камеру або телефон. Для монтажу не знадобиться жоден супер софт, позаяк це буде звичайна склейка. Ви можете використовувати ці переходи для відео у тікток, інстаграм, для влоґів на ютуб і навіть для крутих промо роликів.

Перехід через колір/світло

Найпростіший і найпопулярніший перехід. Робимо наїзд камери на щось, чим можна повністю заповнити кадр — це буквально може бути будь-що, наприклад рюкзак, якась частина одягу тощо. Переходимо на іншу локацію і робимо від’їзд камери від того ж об’єкту. Це дуже просто й водночас справді ефектно.

Перехід через об’єкт

Другий у черзі — перехід через об’єкт. На першій локації панорамно ведемо кадр за нашою моделлю і заводимо камеру за якийсь об’єкт. Це може бути стіна/двері/дерево — практично будь-що. На іншій локації починаємо фільмування з виїзду камери через об’єкт, в ідеалі він (об’єкт, тобто стіна/двері/дерево тощо) має бути схожий за кольором на об’єкт з першого кадру. Тоді перехід вийде максимально чітким. Далі склейка і вуаля.

Ідеальне кадрування (об’єкт на тому ж місці)

Неймовірно ефектний перехід — зміна локації зі збереженням головного об’єкту зйомки на одному місці в кадрі. Виставляємо кадр на першій локації, чітко запам’ятовуємо положення об’єкту в кадрі. Дуже важливо також зафіксувати відстань до камери. Переходимо на іншу локацію і виставляємо той самий кадр. Далі склейка і все — перехід готовий.

Тряска камери

Так, всі ми знаємо, що чим плавніша зйомка, тим краще, але для цього переходу забудьте все, що знали раніше — щоб його зробити нам потрібно добряче потрусити камеру (тільки тримайте міцно, будь ласка). Трусимо камеру вкінці першого кадру і на початку другого, коли ми вже чарівним образом опиняємося на новій локації. Склейка — результат.

Свайп камери вниз/вбік

Найсмачніше я лишив наостанок, оскільки сам дуже люблю цей перехід. Точніше, серію переходів. На моменті, коли ви хочете перейти з одного кадру на інший, все, що необхідно, це різко ніби свайпнути камерою вгору. Наступний кадр почнеться так само зі свайпу знизу догори й закінчиться на об’єкті зйомки, який ми хочемо показати в кадрі. Можна робити навпаки: свайпаємо зверху донизу, затримуємося на хвильку на об’єкті фільмування й далі свайпаємо ще нижче. Наступний кадр аналогічний, але вже з іншим планом. Можна свайпати вліво чи вправо, як завгодно — це зробить ваш монтаж дуже динамічним.

Всі ці техніки можна поєднувати між собою — експериментуйте. Багато чого приходить під час імпровізації

Blogmayster
18 posts
5 4 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр Кіншов
Адмін
2 роки тому

Шикарно

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.