МаніфестФінансиЩо таке спалювання криптовалюти?

Що таке спалювання криптовалюти?

Спалювання монет — це процес безповоротного видалення криптовалют з обігу, що скорочує загальну пропозицію. Щоб пояснити, як це працює, ми будемо використовувати Binance Coin у якості прикладу.

Коли монета Binance Coin все ще була частиною мережі Ethereum, Binance виконувала періодичні події спалювання монет, використовуючи функцію смарт-контракту, відому як функція спалювання. Події спалювання BNB заплановані раз у квартал до тих пір, поки не будуть остаточно знищені 100 000 000 BNB, що становить 50% від загальної кількості коли-небудь випущених BNB (200 000 000 BNB).

Кількість спалюваних монет BNB залежить від кількості угод, укладених на біржі за 3-місячний період. Таким чином, після кожного кварталу Binance спалює BNB відповідно до загального об’єму торгів.

Проте, схоже, що значна кількість людей до сих пір не розуміє, як виконуються спалювання монет. Ця стаття спрямована на надання відповідної інформації щодо функції спалювання і щоквартальних подій спалювання монети BNB.

Як це працює?

По суті, подія спалювання токена відбувається у наступному порядку:

  • Холдер криптовалюти викликає функцію спалювання, заявивши, що він хоче спалити вказану кількість монет.
    Потім смарт-контракт перевіряє, чи є у людини монети в гаманці, і що вказана кількість монет дійсна. Механізм спалювання допускає лише позитивні числа.
  • Якщо у людини недостатньо монет або вказане число недійсне (наприклад, 0 або -5), функція спалювання не спрацює.
  • Якщо їх достатньо, то монети будуть списані з цього гаманця. Потім буде оновлена загальна пропозиція цієї монети, що означає, що монети були спалені назавжди.

Якщо ви виконаєте функцію спалювання, щоб спалити свої монети, вони будуть знищені назавжди. Відновити монети після того, як вони були спалені, неможливо, а завдяки технології блокчейн доказ спалювання можна легко перевірити у блокчейн explorer.

Іншими словами, контракт BNB має функцію, відому як функцію спалювання, яка доступна кожному у будь-який час. Викликаючи цю функцію, можна назавжди видалити номіновану кількість монет із циркулючої пропозиції. Всі спалювання монет записуються як транзакція у блокчейні, що означає, що вони на 100% прозорі, і будь-хто може перевірити, що монети були знищені.

Як тільки відбувається щоквартальне спалювання монет, Binance робить офіційне оголошення, в якому вказується кількість спалених монет BNB (на основі об’єм торгів за цей квартал). Ви можете перевірити всі транзакції спалювання монет BNB ERC-20 у блокчейн explorer Ethereum, такому як Etherscan. Транзакції спалювання є загальнодоступними, незворотними та постійно записуються у блокчейн.

На Etherscan ви можете побачити детальну інформацію про транзакцію спалювання у поле вхідні дані.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.