МаніфестАкадеміяЯк перетворити телефон у веб-камеру

Як перетворити телефон у веб-камеру

Сучасна людина давно звик до того, що смартфон є багатофункціональним пристроєм, за допомогою якого можна вирішити найширший спектр завдань. Але про деякі можливості свого мобільного гаджета користувач може навіть і не здогадуватися. Наприклад, в ситуації, коли потрібно веб-камера для відеозв’язку, її можна замінити камерою телефону на Android.

Як веб-камери можна використовувати навіть телефон, у якого розбитий екран. Головне, щоб в робочому стані був модуль фронтальної або основної камери. Для різних способів підключення телефону вам буде потрібно:

 • USB-кабель;
 • Точка доступу Wi-Fi;
 • Програми для сполучення телефону і комп’ютера або ноутбука.

Як використовувати телефон в якості веб-камери через USB

Підключити смартфон як веб-камеру до ПК або ноутбука можна через звичайний USB-кабель. Вам знадобиться певний софт — найпопулярнішим і зручним є додаток DroidCam Wireless Webcam, який можна безкоштовно скачати в Google Play.

Також необхідно встановити на ПК програму DroidCam.

Це програмне забезпечення буде працювати в зв’язці: Android-додаток налаштує телефон в якості веб-камери, а програма для ПК буде приймати і обробляти сигнал з мобільного пристрою.

Як використовувати телефон в якості веб-камери через USB

Розглянемо покроково телефону:

 1. Встановіть додаток DroidCam Wireless Webcam на смартфон;
 2. Відкрийте в браузері сторінку http://www.dev47apps.com/, скачайте дистрибутив і встановіть на свій комп’ютер або ноутбук;
 3. Включіть в телефоні режим для розробника.
 4. Запустіть функцію «Налагодження по USB». Для цього в налаштуваннях телефону виберіть пункт меню «Для розробників» і натисніть кнопку у відповідному пункті.
 5. Відкрийте програму DroidCam Wireless Webcam;
 6. Підключіть смартфон до комп’ютера через USB-кабель;
 7. Запустіть клієнт DroidCam на комп’ютері;
 8. Натисніть на кнопку з’єднання через USB;
 9. Поставте галочки в чек-боксах Audio і Video;
 10. Натисніть на кнопку Start.
 11. DroidCam DroidCam

На екрані клієнта з’явиться зображення з камери телефону. У налаштуваннях програми DroidCam Wireless Webcam можна вибрати фронтальну камеру в якості основної для підключення, а також призначити мікрофон телефону для захоплення звуку.

Як використовувати телефон в якості веб-камери через Wi-Fi

Програма DroidCam Wireless Webcam дозволяє налаштувати телефон як веб-камери через Wi-Fi з’єднання. Для цього виконайте пункти 1 і 2 з вищевказаної інструкції. Потім пройдіть наступні кроки:

 1. Запустіть Wi-Fi в своєму телефоні;
 2. Відкрийте додаток DroidCam Wireless Webcam;
 3. Відкрийте програму DroidCam на ПК;
 4. Натисніть на кнопку з’єднання по Wi-Fi;
 5. У рядку Device IP вбийте номер, який відобразиться на головному екрані Android-додатки в пункті WiFi IP;
 6. Поставте галочки в чек-боксах Audio і Video;
 7. Натисніть Srart.
 8. Як використовувати телефон в якості веб-камери через Wi-FiКак використовувати телефон в якості веб-камери через Wi-Fi

Після цього додаток захопить відеосигнал з камери телефону і передасть його через клієнт на комп’ютер. Безкоштовна версія програми лише з’єднує телефон та ПК, а також містить рекламу. Платне додаток DroidCam не вказує рекламні банери і дозволяє налаштувати відео: виставити контрастність і яскравість, поміняти дозвіл і так далі.

5 3 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.