Оптимізація відео в пошуку

Ви знаєте, мені іноді здається, що українські ютубери справді в розвитку зависли десь між 2010-2012 роками. І це не йде мова про кількість підписників, а про поведінку. Люди роблять контент так само не уважно, як це робили в ті роки всі і сподіваються на “щастя з неба”.

От ви запитуєте — як просуватися на ютубі, а я вам скажу — через пошук (СЕО). Так, ефективніше буде потрапити в тренди, але для цього необхідно миттєво набрати велику кількість переглядів і реакції (коментарі, вподобайки, антивподобайки). Але ця можливість доступна лише для “топів”, які початково мають доступ до широкої аудиторії. А що ж маємо ми? Лише свій контент і алгоритми ютубу та гугла.

Давайте подумаємо, як звичайні люди щось шукають з відео. Звісно ж не за репостами чи на сторінках соціальних мереж, вони шукають в гуглі. Або ж у пошуку самого ютубу (працюють приблизно одинаково). Орієнтуючись на це, можна складати карту запитів і всувати їх у свої роботи. Найкраще це працює, коли у вас тематичний канал: про техніку, кіно, книжки.

У нас є не природна перевага! Гугл у пошук видає на першій сторінці відео з ютубу. Тобто не важливо чи канал оптимізований під пошук в цілому, але якщо в назві присутній конкретний запит – він покаже це відео в топі видачі, навіть вище за супероптимізовані сайти.

Результати пошуку у Google з відео
Приклад результату пошуку, відео вгорі сторінки

Таким чином ви не отримаєте багато підписників, але отримаєте додатковий доступ до аудиторії, що покращить поведінкові характеристики, за якими ютуб розкидає пропозиції своїм користувачам. І ось тут вже йдуть додаткові підписники!

Добре, з назвами ми розібралися. Але ви скажете, що люди рідко вводять точні запити, що ж робити в такому випадку?

Результати пошуку у google
Приклад результату пошуку за не точним запитом

Гляньте уважно на скріншот вгорі. Якщо гугл (ютуб також), не знаходить точного запиту в назві, він шукає ключові слова, по тексту (на скріншоті виділено жирним). Щоб просунути відео по додаткових запитах ми можемо використати описи. Так, описи існують не лише для того, щоби вкласти туди посилання на свої сторінки в соціальних мережах і рекламні підписи. Але будьте уважні, прописуючи опис, він має бути змістовний, без помилок і в жодному разі не копією з сайту чи іншого джерела!!!

Тепер ви знаєте, як отримати додаткові перегляди з пошуку.

P.S: наступного разу, ми розглянемо проблему пошуку українцями росіянською мовою і чому в 2017, робити кілометрові заголовки з кількома мовами — це самогубство.

Автор: Клон

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі