Любчик Ленишин

Любомир Ленишин — ютуб-блоґер з файного міста Тернопіль, який розказує про новинки зі світу науки та високих технологій.

Свій канал створив 2016 року. На ньому хлопець робить огляди нових моделей смартфонів, розробок компанії Apple, розповідає про безпілотні авто та концепт-кари, штучний інтелект, космічну програму корпорації SpaceX та ігри нового покоління.

Відео виходять щомісяця, завжди мають цікавий фактаж та динамічну подачу в кадрі.

Любчик Ленишин

Так, Любчик розповідає про те, як потрапив до Норвегії, став студентом державного університету Nord міста Буде. Він ділиться своїми враженнями про країну, розказує про побут іноземних студентів та фішки навчального процесу. В іншому випуску стає тревел-блоґером та спростовує локації, які рекомендували ведучі «Орла та решки».

На каналі є кілька рубрик:

  • Поговоримо ПРО — роздуми про новини зі сфери науки.
  • Більш-Менш шоу — це розважальні випуски з короткими рецензіями про продукти ведучих hi-tech companies світу, рецензії кінопрем’єр та суб’єктивні погляди на сучасну музику.
  • Подорожі — щоденники мандрівок Любчика, його особисті враження під час відвідувань міст України, Європи та навіть островів в океані.

Любчик знімає відео про науку, техніку, високі (або не дуже) технології. Але це не завжди так було. Нижче, він розкаже свою історію й дасть важливу пораду зі свого досвіду, для людей, які мріють знімати відео на ютуб.

Коли я зареєстрував свій канал, точно знав, що буду «розмовним» автором. Далі пустота. Знімав про все, від обговорення Pokemon Go до реконструкцій у Тернополі.

Після того загорівся подорожами та час від часу викладав їх на канал.

Паралельно мене осінило, що потрібно придумати якийсь формат, аби він закріпився за мною. Так з’явилося Більш-Менш Шоу (БМШ). Зібрав туди все що було мені цікаво: новини техніки, кіно, серіалів і всього, що припадало до душі. Згодом це змістилося у більш технічну сторону.

І в червні 2020 року вирішив, що подорожі на каналі виходити не будуть.

Тематика каналу — найважливіший урок, який я дуже довго засвоював. Пробував тримати на каналі два абсолютно різні типи контенту. Думав, що через подорожі, більш загальну тему, швидше наберу підписників, ага…

Тому моя порада для тих, хто також хоче мати канал на ютубі — сядьте і дуже добре/довго помисліть, як ваш канал має виглядати через рік і зразу визначиться із тематикою!

Буду радий колаборації з каналами, які запарюються над змістом контенту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі