Я це бачив. Міні-рецензії на фільми від Кіншова
Мене звуть Олександр Кіншов і я періодично дивлюсь фільми, серіали та анімацію та ділюсь своїми враженнями на каналі «Чорний вігвам». А власне враження після перегляду я переношу у невеликі рецензії.
Людина швейцарський ніж ????
«Людина швейцарський ніж» — це дуже красива драма про пердіння. Без жартів. Дивитися варто, як мінімум, заради неймовірних рукотворних декорацій.
П’ятдесят відтінків сірого ????
Мене змусили. Сам не планував і не збирався це дивитися. Нічого нового не озвучу, на жаль:
- У фільмі немає ніякого садо-мазо.
- Герої навіть не картонні, вони, як мертві. Через те їх душевні страждання викликають тільки сміх.
- Сюжет слабкий, а розповідь ну дуже затягнутий.
- Коли я почув концепт книги «жорсткий секс за контрактомі т. д.», він навіть зацікавив, але кіно взагалі не про це (а може і книга).
Поводир, або Квіти мають очі ????
Як би мені не хотілося зворотного, але «Поводир» — це поганий фільм. Незрозуміло про що він знятий і для кого. Поганий монтаж і звук, дивний сценарій і невмотивована поведінка героїв. На жаль, картину навіть середньої назвати не виходить.
Закрий очі. Дивись серцем. А краще — не дивися.
Інтерстеллар ????
Фільм дуже геніальний для мого інтелекту.
Багатьом моїм знайомим він сподобався, деяким навіть дуже. Що стосується мене, я абсолютно не зрозумів, чим він закінчується.
З одного боку, дивитися те, що відбувається, і цікаво, і приємно. З іншого — під час розв’язки я відчув, що втратив ключ до розгадки, і між нами нездоланна прірва.
P. S. Але фільм варто любити як мінімум за мем з МакКонахі.
Легенда Г’ю Гласса ????
Погане кіно. Гарна природа. За героя не переживаєш. Сюжетних твістів немає. Є головний герой, якого неможливо вбити і головний лиходій, якого вбити можливо.
Ла-ла Ленд ????
Фільм про любов і мрії. Але нічого принципово нового в цей жанр (якщо можна назвати це жанром) він не приносить, хіба що подача, у вигляді мюзиклу, злегка освіжає розповідь.
Кіно гарне, якісно знято і вміло зіграно, але нових і цікавих рішень зовсім мало. Якщо чесно, не розумію за що йому так багато нагород, але подивитися варто.
Перший месник: Протистояння ????
«Перший месник: Протистояння» — це добротний і цікавий фільм. Конфлікт героїв не просто має під собою міцний фундамент, персонажам співпереживаєш.
З іншого боку, самостійним фільм ніяк не назвеш. Він різко обривається і закінчується практично нічим. Але ось як епізод франшизи — зроблено дуже якісно.
Хардкор ????
«Хардкор» (англ. Hardcore Henry) — фільм, після перегляду якого одразу хочеш побачити другу частину. Він не шокує і не захоплює, у нього немає незвичайних задумів або дуже проривних рішень, але, в той же час, дивитися цікаво.
Сюжет — це одне з самих слабких місць картини. Він не поганий, і не весь у дірках, проблема в іншому: здається, що з початку було десять розділів, а екранізувати вирішили четвертий. Абсолютно незрозуміло, коли відбуваються події, що було перед ними і до чого приведе фінальна сцена.
Підсумовуючи, «Хардкор» відчувається як частина чогось більшого, але задумавлось чи це більше — залишається загадкою.
Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості ????
«Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» — це той фільм, який ви вже бачили, причому багато разів. Жодної свіжої ідеї, діалогу або сцени, все заїжджено, очевидно і дуже прямолінійно. З плюсів можна відзначити тільки музику, яка часто витягала всю сцену на собі, і непогану картинку. Втім, остання не вигладає похмуро, як було обіцяно, вона просто темна.
Фільм не можна назвати повним провалом, але думка «коли це вже закінчиться» не покидала мене протягом усього сеансу.
До слова, придумав більш епічність фінал: Чудо Жінка накидає ласо на ноги монстра, Супермен збиває його з ніг, після чого Бетмен з розбігу встромляє в породження зла кріптонітовое спис.
Хоча варіант Снайдера, постояти осторонь, теж непогано реалізували.
Піднесення Юпітер ????
«Єдина цінність, за яку ти будеш боротися … Це час! …». Так ось, при перегляді цього я втратив 127 хвилин часу. І мені їх вже ніхто не поверне. Фільм поганий, практично у всьому. Тільки якість графіки радує. Але коли згадуєш персонажів і створену всесвіт, розумієш, навіть цей ресурс витрачений в порожню.
Божевільний Макс: Дорога люті ????
Кожен раз, сходивши в кіно на блокбастер, я задавався тільки одним питанням: «Ну чому все, що відбувається так тупо?». Я люблю фільми, побудовані на екшені, але не можу дивитися, коли герої поводяться як повні ідіоти.
Новий «Божевільний Макс» став для мене віддушиною. Так, сюжет тут не блищить геніальністю або несподіваними ходами, але і дурним його назвати не можна. Він простий.
І за рахунок його простоти можна насолодитися картинкою, музикою, декораціями і, власне екшеном. Один з небагатьох фільмів, який дійсно варто подивитися на великому екрані.
Kingsman: Секретна служба ????
Безмежна годнота.
Дуже сподобалось. Яскраво, весело, місцями жорстоко. Герої приємні і цікаві. Сюжетні ходи не шокують, але і не навіюють нудьгу.
День незалежності: Відродження ????
Рівень марення в цьому творі можна порівняти з фільмом «Сходження Юпітер», але на відміну від нього, даний «шедевр» ще й паразитує на культовому блокбастері минулого покоління.
Можна нескінченно перераховувати проблеми даного кіно, але я обмежуся парою слів: не дивіться.
Операція «Мертвий сніг» 2 ????
Смішно і весело.
Це треш, і свій жанр кіно виправдовує. Фашисти-зомбі, зігування, расчленека — все є. А на додачу — раптово логічний і послідовний сюжет.
Те, що варто подивитися в галасливій компанії.
Круті чуваки ????
«Славні хлопці» — це хороше кіно. Його приємно подивитися і послухати. Воно легке і яскраве, з відмінними акторами і простим, але не примітивним сюжетом.
Дуже якісний приклад розважального кінематографа.
Чому він? ????
Проста і одноразова комедія. Але смішна. У центрі уваги — розробник мобільних додатків, який веде себе як персонаж власної гри (мавпа). Але відрази б кликав. У відносини між персонажами віриш. Хоч деякі герої перебільшені.
Нічого принципово нового в сюжеті немає, але цікаві ідеї є. Фільми такого роду ми вже бачили, але тут в історію добре вплетені сучасні технології і конфлікт нового покоління зі старим.
З мінусів: жопа, сеча, яйця лося.
Коефіцієнт інтелекту ????
Миле і приємне кіно. Ідеальна суміш комедії і романтики, приправлена математичним божевіллям.
Дуже порадували персонажі, особливо Альберт Ейнштейн з командою пустотливих старичків.
Світ Юрського періоду ????
Черговий перезапуск з тією лише різницею, що це кіно, на відміну від маси інших, виявилося цілком нормальний. Культовим йому не стати, але разок глянути можна.
Зоряні війни: Пробудження сили ????
Я не є фанатом всесвіту «Зоряних воєн», але нерозумно заперечувати значимість серії цих фільмів для кінематографа.
У той же час, остання частина мені відверто не сподобалася. Вона дурна і нудна. Нові герої настільки сірі, що маска Дарта Вейдера здалася мені найяскравішим персонажем.
Так, фільм з теплотою відноситься до оригіналу, намагається шанувати його традиції і задобрити фанатів всесвіту. Але якщо все це відкинути, в результаті ми маємо порожню історію, і стару концепцію в оновлених декораціях без будь-яких цікавих нововведень.
Бунтар-один: Зоряні війни ????
Нудно. Сюжет — типова казка, як і попередні частини (власне, це і є відгалуження однієї з них). Все, що відбувається, часто просто везіння і вдалий збіг обставин. Але це не мінус, а особливість серії. Взагалі можна було б сказати, що це цілком якісний ідейний продовжувач франшизи, якби не одне «але». У фільмі немає всього того, за, що особисто я, люблю зоряні війни — джедаїв, світлових мечів, веселих роботів і цікавих персонажів.
Це нудна картина в якій немає ні драми, ні видовищних сцен, ні яскравих персонажів. У цьому фільмі банально нема чого дивитися.
Загін самогубців ????
Фільм краще «Бетмена проти Супермена». Фінальні титри прекрасні. В іншому ж, все ще далеко від гідного або хоча б середнього Супергеройське кінців.
- Графіка темна (а не похмура).
- Герої нудні, сюжет порожній.
- Лиходії — вугілля, комп’ютерна графіка і жіночка.
- Сцени з жартами виглядають так — посеред місії загін йде в бар, бухає і жартує під драматичну музику.
- Єдиний нормальний герой — Ель Діабло. Здатності на рівень вище ніж стріляти, бухати, гарчати, махати мечем.
- Гарлі Квін світить задом, вона (дупа) зіграла краще за всіх.
- Декорації виглядають так: коридор, кімната, коридор, коридор, велика кімната.
- Мотивація лиходіїв — раніше люди нам поклонялися, а тепер ні, вб’ємо все людство.
- Джокер і Гарлі з великої висоти стрибають в чан з хімією, в першому кадрі Гарлі в рідини на повний зріст, в іншому – джокер тримає її на руках лише по коліна в рідині.
- Кіно нічим не закінчується.
Стажер ????
«Стажер» — це хороший, світлий фільм. Його приємно подивитися в будь-якій компанії і будь-якому віці. За рахунок цікавих вкраплень і нетипових деталей, сюжет не засмучує, хоч і досить передбачуваний. Оповідання розмірене, але не втомлює.
Дуже хотілося б показати фільм своїм родичам, щоб при виході на пенсію вони не починали пакувати валізи на кладовищі.
Кредо вбивці ????
Мені, як любителю серії «Assassin’s Creed», екранізація абсолютно не сподобалася. Дивитися просто немає на що: ні сюжету, ні операторської роботи, ні бойових сцен.
Коли в першій частині серії забираєшся на вишку і камера починає обліт локації, отримуєш набагато більше вражень, ніж від перегляду всієї картини.
Якщо вам сподобався «Варкрафт», то може і ця робота сподобається. Я ж в просто витратив час.
Варкрафт ????
Варкрафт — це погане кіно. Я не знаю, що може змусити поставити йому оцінку вище 6/10.
Навіть будучи щирим фанатом франшизи, людина, що народилася в сучасному світі, де хороше кіно не рідкість, ніяк не може в позитивному ключі відгукуватися про те, що відбувається на екрані.
Картина настає на всі можливі граблі: сюжет дурнуватий і нелогічний, правила всесвіту, які показують на початку, вже не працюють в кінці, персонажі не розкриваються, обладунки на людях із пластику, другорядні персонажі дратують (маг з мерзенною усмішкою, беземоційний син головного героя ).
Кіно знято як дуже слабке доповнення до гри, просто щоб було. На звання «Нарешті-то якісна екранізація гри» воно явно не претендує.
І трохи списком:
- Головний герой-людина змогла закинув орка на коня (не показали як). Хоча виходячи з розмірів його тіла він не зміг би, та й кінь не витримав б.
- Альянс горді і сильні воїни, але при першій сутичці з ордою хоч якийсь опір надає тільки головний герой. Загін масовки ж буквально зникає під молотами орків.
- Орки — гордий народ, що живе за традиціями, але як тільки головний лиходій показово вбив парочку орків (типу «хтось ще хоче посперечатися?»), То всі дружно забили на їх вікові традиції і побігли виконувати наказ.
- Один з ватажків орків (Чорнорук) не виконав завдання і за правилами громади повинен був померти. Але його зупиняє і рятує життя головний герой-орк. Тобто фактом свого існування Чернорук вже порушує традиції. Але в іншій сцені Чорнорук вже мчить вбивати головного героя-орка, бо той зрадник і порушив традиції.
- Смерть сина саме клішоване кліше з усіх кліше. Ще й затягнута дико.
- Один грифон може вбити або розкидати близько 20-30 орків. Загін грифонів цілком міг захистити цей світ від навали орди, принаймні, від розвідгрупи. У грі «Варкрафт 3» грифон — звичайна бойова одиниця. Хоча можливо я не знаю деталей і за каноном це дуже рідкісний звір.
- Головного демона, втілення зла або що там це було (сюжет не особливо роз’яснив) вбили каменем.
- Ви король, на ваше королівство напала небачена нечисть. Ваш маг посварився з найкращим вашим воїном (нагадаю, він єдиний хто в першій сутичці з орками зміг їм протистояти). Що ви зробите? Правильно: посадите воїна у в’язницю.
- Орки і люди, що не входять в касту головних героїв помирають регулярно і величезними партіями. Ніхто не сумує. А Орки не проти і самі повбивати один-одного.
Безумовно, у фільму є і плюси: непогана картинка, безліч деталей для гравців і цілком собі стерпна перша частина фільму. Але сюжетні ходи, розв’язки і герої зводять нанівець всі позитивні сторони.
Піт і його нічого ????
«Піт і його дракон» — нудне кіно без моралі, драми і цікавих ідей. Сюжет «його вважають монстром, але він не такий», показаний вже сотні разів. Актори непогані, але грати їм тут нічого. Дракон плюшевий.
Витрачений в порожню час.
Ультраамериканці ????
У мене немає ніяких ідей, навіщо створений даний фільм. У ньому немає ніякого задуму, як і комерційних перспектив.
Сюжет такий: є хлопець і дівчина, він — супер секретний агент і машина для вбивства, вона — його куратор. Його хочуть вбити, щоб про нього ніхто не дізнався, але він вирізає весь загін, який виставлений проти нього. Ну і ще вони довблять періодично. Кінець.
Агенти U.N.C.L.E. ????
Багатьом глядачам сподобався фільм, як прекрасний блокбастер.
Як на мене, фільм сильно поступається «Гарним хлопцям», і цікавий тільки в першій частині. Закінчується ж все нескінченними перестрілками, та ще й в дуже своєрідному монтажі.
Три ікси: Світове панування ????
Якась відверта маячня. Що було в першій частині, я вже й не згадаю, але в дитинстві мені подобалося. Але ця частина… Загалом, відверто погане кіно.
Читав що спонсором картини стали Індія і Китай, звідси у фільмі значна частина акторів — китайці, а в одній зі сцен герої їздять на мотоциклах по хвилях.
Фантастичні тварини і де вони мешкають ????
Дуже приємне продовження кіновсесвіту Гаррі Поттера. Картина радує і візуально, і змістом. Заради таких фільмів варто відвідувати кінотеатри.
Але і мінуси є: комкана історія і, як результат, недомовленість. У світ Джон Роуллінг додалася маса цікавих деталей, але ось розкрити їх не отримали.
У підсумку ми маємо відмінну фентезі картину у якій немає чіткого фіналу. Кіношники все частіше використовують серіальний підхід до виробництва картин для великого екрану. Тільки ось наступна серія не через тиждень.
Нічні ігри ????
Веселе кіно на вечір, не без мінусів але задоволення отримуєш.
Стів Джобс ????
«Стів Джобс» — це хороший і цікавий фільм. Подивитися однозначно варто.
На відміну від свого попередника 2013 року, картина не робить з Джобса психопата, а показує його як розумну і розважливу людини, нехай і з дивацтвами.
Гра на пониження ????
«Гра на пониження» — приклад, коли авторам вдалося поговорити про важливе в цікавому і зрозумілому форматі. Щиро рекомендую.
Це заснована на реальних подіях історія кількох провидців, які передбачили світова економічна криза 2008 року задовго до того, як про нього зашепотіли в кулуарах на Уолл-стріт.
В центрі уваги ????
Фільм оповідає про роботу журналістів, її важливості та її наслідки. І якщо «ньюзрум» кіно більш легке, то тут нам показують життя без прикрас, з усіма загрозами, проблемами і відповідальністю.
Історія заснована на реальних подіях — журналістському розслідуванні одного з найгучніших в історії США секс-скандалів. І від цього відбувається на екрані сприймаєш ще серйозніше.
Особливо порадував фінал: весь фільм ти чекаєш очевидною розв’язки, а потім сценарист «а ось і ні». Однозначно рекомендую.
Ньюзрум ????
«Служба новин» — це життєвий, прекрасно написаний і чудово зіграний серіал. Це не банальна ода журналістській справі, а переплетення людей, їх історій і вчинків, об’єднаних єдиною метою — створення якісного ЗМІ.
«The Newsroom» не тільки показує як виглядає справжня журналістика. Це повість про те, чого вартує правда і свобода, про те, яка відповідальність за наші вчинки, про те, яка шокуюча різниця між поняттями «важливо» і «популярно».
Пуститися берега ????
Гарна ідея, цікаві персонажі, динамічні протистояння. Але в середині серіалу все це обривається. Персонажі ніяк не розвиваються: містер Уайт як був розумною і везучій паскудою, так і залишився, Джессі — нервовий наркоман з докорами сумління, який не вчиться на своїх помилках.
Оповідання з кожним сезоном все розтянутіше, сцени все більш важкі і в них нічого не відбувається. Останній сезон навмисно розтягнутий і просто переповнений порожнечею.
З плюсів можна виділити атмосферу, яка трималася всі сезони і операторську роботу: людина пішла у відрив, розмістивши камеру на лопату і далі періодично радував найрізноманітнішими способами показу історії.
У підсумку: серіал цілком можно рекомендувати для перегляду, але на драму всіх часів не тягне, абсолютно. Єдиний персонаж, за якого я переживав — це Хенк. Смерть інших або їх проблеми не зачіпали взагалі ніяк.
Я думав, у фіналі Джессі дізнається, що містер Уайт отруїв Брока та не врятував дівчину і сам його застрелить. А Хайзенберг просто помер, ще й незрозуміло від чого. Він же лежав на підлозі коли стріляв кулемет, а попадання були тільки в тих хто стояв.
Готем. Перший сезон ????
Мої стосунки з серіальної всесвіту DC не надто вдалі. Я подивився два сезони «Стріли». Не можу сказати, що серіал здався мені поганим, але повертатися до перегляду не тягне.
Також почав дивитися «Флеш», але логічна складова того, що відбувається на екрані, своєю тупістю затьмарила «Залізну людину 3». Тепер, потрапляючи в безглузду ситуацію, мені хочеться закричати «Потрібно схрестити промені».
Від «Готема» я багато не чекав, і хоча його часто хвалили, мені в якість серіалу вірилося насилу. Але виявилося, що все не так погано, хоч і з застереженнями.
У загальному і цілому, серіал цікавий, динамічний і має особливу атмосферу. За перший сезон відбулося багато подій і з’явилося багато персонажів. Кілька паралельних сюжетних ліній прийшли до логічного фіналу, а багато персонажів отримали розкриття (хоч і не завжди цікаве).
Що стосується проблем, то я б виділив три великих недоліки: місто, актори і масовка.
У моєму розумінні (а я можу помилятися), Готем — це великий, багате місто, який живе за рахунок нелегальних справ. І через всього цього він похмурий, тому як тут витає зло. Але у фільмі нам швидше показують якесь гетто. Набір неблагополучних районів, де всюди бездомні та повії.
Що стосується акторів, то тут проблема контрастів. Якщо практично всі лиходії тут цікаві, різноманітні і яскраві образи, то ось з позитивними героями все не так. Брюс практично не грає і дуже часто тупить. Гордон занадто на пафосі, хоча це можна списати на особливість характеру. А Буллок аж надто заклішований персонаж. Розрив між образами часто досить великий.
Ну і останнє — масовка. Не головні герої мруть пачками, особливо в першому сезоні. Вони вмирають постійно. Причому роблять це цілком реалістично. Проблема починається, коли в одній і тій же ситуації масовка вмирає, а головні герої немає. Вони відбуваються легкими травмами або в них і зовсім не потрапляють впритул. Тому абсолютно не переживаєш про їхню долю.
Зоотрополіс ????
«Зоотрополіс» — нескінченно прекрасний, цікавий, смішний, правильний і гарний мультфільм. Дуже шкодую, що не пішов на нього в кіно.
З мінусів можна відзначити, хіба що, дуже передбачуваного лиходія і його слабенький мотивацію.
Викрадена принцеса ????
Мені було важко на сеансі, а ще важче, коли я намагався зрозуміти, що це було. Але мені батьки, що повели своїх дітей задоволені.
Душа ????
Знаю, що багатьом мультик сподобався, а мені от щось не дуже. Він безумовно гарний, приємно виглядає і в ньому дуже крута робота зі звуком. Але він не чіпляє.
Я полюбив «Піксар» через те, що їх роботи викликають емоції. Змушують про щось подумати, зробити вибір, порадіти або посумувати. А в «Душі» ж я такого не відчув.
Ну і сюжетні дірки трохи не відпускають, видно що логіку надвсесвіту проробили не дуже детально і багато рішень такі, просто тому що, без фундаменту. Наприклад: що сталося з душею кота яка потрапили у інший світ? Чи є у тварин душі взагалі? Бо це перша і єдина душа тварин у цій історії. Чому супер-нано-ультра мозок (чи матерія) має фізичну картотеку померлих? А якщо це просто метафоричне зображення то чому пошук йшов так довго? Сучасні ПК працюють швидше з базами ніж божественне створіння суть якого берегти базу даних душ? Ну і такого в цій історії дуже багато.
Платформа ????
Для того щоб антиутопія працювала треба щоб працював хоча б один з трьох фундаментів: концепція світу, цікаві герої, цікава історія. У платформі немає нічого з цього. Витрачений час.
Персонаж ????
Фільм середній. Хвалити його немає за що але особливо і сварити причин я також не бачу. Я нічого крім легкої комедії від стрічки не очікував — в принципі це я і отримав. Так, в сюжеті є пачка не логічностей, так побудований світ сильно далеко від ігрових логік але ніхто на реалізм і не претендував. Один раз цілком можна глянути.
Загін самогубців: Місія навиліт ????
Це набагато, набагато краще ніж попередня версія. Але все ж на топовий супергеройський фільм трохи не схоже. Але свою порцію задоволення і розваг я отримав. Основний мінус що фільм трохи затягнутий і перед фінальним босом ти розумієш що треба було закінчувати раніше. Та вцілому я результатом задоволений. Це було весело, енергійно, видовищно і що найважливіше — не тупо.
Знайомство з Факерами 2 ????
Просто лайно. Попередні фільми ще цілком можна було назвати одноразовими комедіями від яких можна отримати задоволення. Але ця частина просто безмежно порожня. Єдине що тут — це жарти про ануси і члени, але в контексті дорослих сімейних людей вони виглядають максимально чужеродно. Чому в оригіналі фільм називається Little Fockers у мене також немає ідей — діти тут просто фонові меблі.
Чорна вдова ????
Все було добре поки не з’явився феромоновий замок. Глобально фільм зроблений краще ніж я очікував. але неприкрита мерісьюшность головних героїнь сильно попсувала враження від картини. Занадто багато удачі в фільмі про професійних асасинів які завжди мають план і виверено наносять удар.
Уперед ????
Останній фільм Pixar «Уперед» — це шматок лайна. В гарній і лискучій упаковці, але шматок лайна. Я дуже засмучений. «Дісней» знову вбиває частинку мене.
Людина-павук: Додому шляху нема ????
На сеансі нового паука мене захлиснули емоції, я мало не плакав. Фільм дійсно зміг мене вразити. «Людина-павук. Немає шляху додому» — в плані сценарію типово марвелевське лайно, без логіки та сенсу. Але люди схавають, фансервісу тонни, оцінки захмарні.
Я просто змарнував час. Але якщо вам подобається форсаж і ностальгувати — то це ідеальний варіант на вечір.
Матриця: Воскресіння ????
Дві з половиною години Нео разом з творцями фільму намагається зрозуміти навіщо вони випустили продовження. Відповідь так і не знайшлася.
По той бік життя ????
Дуже крутий і приємний проєкт, який в комедійній формі розповідає про біль і смерть. Можливо тим хто не відчував схожі емоції буде трошки складно зрозуміти головного героя але в мене не було з цим проблем. Я насолоджувався кожною серією. Ніколи б не подумав що серіал про рак, похорони та суїцид буде найвеселішим кінопродуктом за рік.
А ще там в “Душі” потім кіт повернувся назад і ожив.
Блін, то виходить там не подвійний, а ПОТРІЙНИЙ хеппі енд.