МаніфестФайлиДерусифікатор — плагін для популяризації українського контенту

Дерусифікатор — плагін для популяризації українського контенту

Отримуйте сповіщення та українські альтернативи при відвідуванні російських сайтів та youtube-каналів. Розширення для популяризації українського контенту. При відвідуванні російських сайтів та ютуб-каналів (їх список формується вручну і буде поповнюватись), користувач отримує повідомлення із пропозицією користуватися українськими аналогами (із посиланням де ці аналоги знайти).

Інструкція:

1. Перейти за посиланням на сторінку плагіна в Chrome Web Store

2. Встановити плагін:

3. За бажанням, Ви можете закріпити плагін на панелі Google Chrome:

4. Панель плагіна дозволяє швидко перейти на сторінки проектів “Дерусифікатор” та “Маніфест”, а також фондів допомоги ЗСУ “Повернись живим” та “Kolo”.

5. При відвідуванні російських сайтів та youtube-каналів, Ви будете отримувати повідомлення із пропозицією користуватися українськими альтернативами. Посилання на “Маніфест” формується в залежності від категорії відео. Список веб-ресурсів та youtube-каналів формується вручну. Запропонувати новий ресурс можна із панелі плагіна по посиланню “Зробити проект краще”.

5 8 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
11 місяців тому

Дякую за якісний додаток!

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.