МаніфестФайлиДерусифікатор — плагін для популяризації українського контенту

Дерусифікатор — плагін для популяризації українського контенту

Отримуйте сповіщення та українські альтернативи при відвідуванні російських сайтів та youtube-каналів. Розширення для популяризації українського контенту. При відвідуванні російських сайтів та ютуб-каналів (їх список формується вручну і буде поповнюватись), користувач отримує повідомлення із пропозицією користуватися українськими аналогами (із посиланням де ці аналоги знайти).

Інструкція:

1. Перейти за посиланням на сторінку плагіна в Chrome Web Store

2. Встановити плагін:

3. За бажанням, Ви можете закріпити плагін на панелі Google Chrome:

4. Панель плагіна дозволяє швидко перейти на сторінки проектів “Дерусифікатор” та “Маніфест”, а також фондів допомоги ЗСУ “Повернись живим” та “Kolo”.

5. При відвідуванні російських сайтів та youtube-каналів, Ви будете отримувати повідомлення із пропозицією користуватися українськими альтернативами. Посилання на “Маніфест” формується в залежності від категорії відео. Список веб-ресурсів та youtube-каналів формується вручну. Запропонувати новий ресурс можна із панелі плагіна по посиланню “Зробити проект краще”.

5 6 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
5 місяців тому

Дякую за якісний додаток!

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.