МаніфестФайлиШрифт «Blacker»

Шрифт «Blacker»

Blacker — це сімейство шрифтів з клиноподібними зарубками, розроблене Козімо Лоренцо Панчіні та Андреа Тартареллі. Цей проєкт — бачення авторів сучасного жанру «злих зарубок».

Blacker представлений у двох підсімействах: варіант дисплея пропонує більш чіткий кернінг, вищу контрастність та чіткіші кути для максимального ефекту при великих розмірах, тоді як текстовий варіант пропонує кращу читабельність з меншою контрастністю.

Blacker має розширений набір символів, що охоплює понад сімдесят мов, що використовують латинський алфавіт, а також українську кирилицю. До функцій відкритого типу належать маленькі ковпачки, чотири набори фігур, дроби, вищі та нижчі фігури, альтернативні форми та дискретні лігатури.

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

«Маніфест» — це платформа, на якій зібрані усі (ну майже) україномовні Ютуб-канали. Поки що тут виходять лише відео, але в перспективі буде більше контенту різних форматів. Якщо хочете дивитися, а також читати, коментувати й дописувати, не соромтеся, ставайте нашими патреонами! Це допоможе сайту не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх парусах.

Розробка та підтримка — «kinshov.online». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: