МаніфестФінансиBiswap. Огляд DeFi-біржі

Biswap. Огляд DeFi-біржі

Biswap — перша децентралізована обмінна платформа (DEX) на ринку з унікальною реферальною системою і найнижчою комісією за транзакції (0,1%). Biswap є децентралізованою біржею токенів BEP-20 в мережі Binance Smart Chain. Ця мережа гарантує чудову швидкість і низьку вартість мережевих транзакцій.

Творці біржі мають ціллю забезпечення цінності, справедливості та інновацій в децентралізованому фінансуванні за допомогою високоякісних продуктів і послуг. Biswap — це швидко, безпечно, і те місце, де кожен може обмінювати та заробляти токени.

👉🏻 Реєстрація на Biswap

DeFi-біржа Biswap

Biswap Exchange

Biswap Exchange — це автоматизований маркет-мейкер (AMM), який дозволяє користувачеві обмінювати два токена в мережі Binance Smart Chain. Ліквідність, яка надається біржі, надходить від постачальників ліквідності), які розміщують свої токени в пулах ліквідності. Натомість користувач отримує токени LP, які також можна поставити, щоб заробити токени BSW на «Фермах».

Коли користувач робить обмін токенов (угоду) на біржі, стягується комісія в розмірі 0,1%, яка розподіляється наступним чином:

 • 0,05% повертається постачальникам ліквідності у вигляді комісійних винагород.
 • 0,05% використовується для спалювання токенов BSW.

Biswap може збільшити комісію за торгівлю в майбутньому. Частина цього збільшення буде передана команді. Навіть після збільшення комісії за торгівлю вона не буде вищою за середню по галузі!

Пули ліквідності

Коли ви додаєте ліквідність в пул, ви отримуєте токени LP. Коли хтось виробляє обмін токенов, стягується комісія за транзакцію в розмірі 0,1%. 0,05% будуть повернуті постачальникам ліквідності у вигляді винагороди. Пул ліквідності також дозволить вам поставити свої маркери LP, щоб заробити токени BSW на «Фермах». Отже, крім отримання доходу від транзакцій обміну токенов, користувач зможе ставити маркери LP і заробляти токени BSW.

Наприклад, якщо ви додасте ліквідність до $ BNB / $ BUSD, ви отримаєте токени BNB-BUSD LP. Кількість одержуваних вами токенов LP являє вашу частку в пулі ліквідності BNB-BUSD. Ви завжди можете запитати виведення коштів, знявши свою ліквідність.

Зверніть увагу, що при додаванні ліквідності вам необхідно мати достатню кількість кожного токена. Припустимо, ви хочете додати наступну ліквідність: 1 BNB / 308 BUSD. Якщо у вас менше 308 BUSD або менше 1 BNB, ви не зможете продовжити. У вас має бути достатня кількість кожного токена.

Майте на увазі, що надання ліквідності пов’язане з непостійними втратами і може нести певні ризики. Переконайтеся, що ви знаєте про всі плюси і мінуси надання ліквідності, перш ніж робити які-небудь дії.

Фармінг в Biswap

Ферми Biswap пропонують нашим користувачам безліч можливостей для ведення “дохідного фермерства”. Ви можете поставити свої маркери LP і отримати взамін токени BSW. Біржа буде стимулювати багато пар ліквідності, пропонуючи своїм постачальникам ліквідності можливість розмістити свої маркери LP на фермах.

Коли людина додає ліквідності в пул, вона отримає токени LP. Наприклад, якщо людина додала ліквідності до пари $ BNB / $ BUSD, вона отримала токени BNB-BUSD LP. Крім винагороди за транзакцію, користувач може перейти на «Ферми», поставити ці маркери LP і отримати на заміну токени BSW.

Реферальная програма

Платформа дає вам можливість отримати максимальне винагороду. Отже, ви можете запросити своїх друзів зареєструватися по реферального посиланням і отримати винагороду від нашої реферальной програми з трьох типів. Реферальні нагороди можна отримати від ферм, стартових пулів і безкоштовного пулу BSW.

Увійдіть за цим посиланням і ви будете отримувати + 25% прибутковості в пулі.

Реферальная програма Biswap працює наступним чином:

 • Обмін. Ви можете розраховувати на певну комісійну винагороду кожен раз, коли ваш запрошений друг робить обмін. Реферальні винагороди з бірж будуть відправлені на ваш баланс відразу після свопу. Реферальні винагороди від обмінних операцій будуть активні для певних пар.
 • Ферми та пули. Ви можете розраховувати на повернення 5% від заробітку ваших друзів. Ваші реферальні винагороди будуть видні і готові до зняття з ваших реферальних рахунків, коли ваші запрошені друзі виведуть токени BSW в гаманець.
 • Безплатний пул BSW. Ви можете очікувати 10% прибутку від заробітку ваших друзів в Free BSW Pool.

Припустимо, ви запросили одного, і він / вона заробили 5 BSW або на «ФАРМІНГ», або на «пулах запуску». В результаті ви отримаєте 5% від 5 BSW, що становить 0,25 BSW.У вас буде три окремих реферальних балансу, в тому числі:

 • Своп реферальний баланс.
 • Реферальний баланс фармінга.
 • Реферальний баланс Launchpool.

Комісія за висновок з реферальних балансів:

 • Обмін → Комісія мережі BSC + 2% операційна комісія Biswap.
 • Ферми та стартові пули → мережева плата.
 • Безплатний пул BSW → мережева плата.

За кожен висновок з користувачів стягується фіксована комісія в розмірі 2% для покриття витрат, пов’язаних з внутрішнім обміном вихідних токенов на токени BSW, а також волатильністю ринку.

Ви також можете поділитися частиною своїх нагород (10%, 25%, 50%) з друзями. Пройшовши реєстрацію за цим посиланням ви будете отримувати + 25% прибутковості в пулі.

Аудит

З цим у BISWAP все в порядку. Майже місяць все чекали аудит від Certik і в підсумку вони блискуче його пройшли. Жодної критичної помилки. Після пройденого аудиту стало зрозуміло, що проєкт з нами надовго. Так що немає ніякого ризику для ваших вкладень. Стейкал ваші BSW поки відсоток в пулі дуже високий.

Пройшовши реєстрацію за цим посиланням ви будете отримувати + 25% прибутковості в пулі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.