МаніфестІгриНе таких витоків я чекав. Огляд гри Assassin’s Creed Origins

Не таких витоків я чекав. Огляд гри Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins. Українську локалізацію все ще не завезли

Assassin’s Creed Origins — багатоплатформна відеогра жанру Action RPG, розроблена канадською студією Ubisoft Montreal і видана компанією Ubisoft. Є десятою грою з однойменної серії. Дія розгортається в Елліністичному Єгипті під час правління Клеопатри. Головний герой — Байєк — меджай, який захищає свій народ від загроз.


Багато людей називають другу частину «Асасинів» — еталонною. І я схильний погодитися з ними. Та ідеальною я б її не назвав. Ба більше, я майже не пам’ятаю сюжету цієї частини. Але пам’ятаю одне — Ецио Аудіторе бажав помсти. І цієї помсти він досяг. Я пам’ятаю це, бо кожне рішення героя було і моїм рішенням. Жодного разу за всю трилогію, присвячену Ецио, я не сказав — «хм, дуже дивна ідея».

Я жив життям героя, відчував його емоції. Я радів, сумував, падав і встав, я бився, дорослішав, я розумів його. Все це відбувалося тому, що історія написана сценаристами була витвором мистецтва талантів.

Я прощався з Ецио з сумом, але одночасно був щасливий. Ми з ним прожили яскраве і насичене життя. І зробили достатньо, щоб нарешті відпочити. Це була чудова пригода, але час йти далі.

А далі все пішло не туди. Індіанці, пірати, французька революція, механічний Лондон. Все це позбавлене логіки, емоцій, мотивації. Позбавлено душі.

І ось перезапуск серії — «Джерела» — повинно було все змінити. Чи вийшло?

Ні. Історія «Оріджинс» одна з найгірших в серії. А те, що є глобальною ціллю — створення братства — банально немотивоване.

Зібралися люди і в одній зі сцен просто об’єдналися у братерство. Звісно, певний фундамент у того був, але враховуючи назву та більше ніж десятилітню історію франшизи, цей фундамент не виглядає більш значимим, ніж піщинка у безкрайніх пустелях Єгипту.

Дружина головного героя також стала асасином

Та вирішальним у моєму ставленні до гри і франшизи в цілому стала історія знаку асасинів. Те, що є символом серії, те, через що я полюбив цей всесвіт, те, за що проливалась кров, та відзнака, яку треба було заслужити, виявилась…

Їбаним слідом на піску. Баєк такий хуяк — і кинув срану голову орла на пісок. Айя голову піднімає, а там опа — символ асисінів. Кінець.

При цьому поганою грою «Оріджинс» назвати не можна, це поганий «Асасин». Якщо абстрагуватися від бекграунду серії, то можна отримувати задоволення.

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.