Денис Швецов

Денис Швецов — блоґер та супровідник у світ відеоігор, актор озвучення.

Свої перші влоґи він почав записувати у 14 років. В той час Денис захоплювався відеоіграми, мріяв про кар’єру крутого відеоблоґера та ігрового журналіста.

Пiсля школи хлопець нісся зі швидкістю 150 км/годину до домівки, а вже там у свій вільний час завзято знімав на камеру огляди консолей, розповідав про новинки в ігровій індустрії, власноруч монтував відео.

У 2011 році паралельно з роботою над відеооглядами хлопець спробував себе і в якості голосу за кадром. Але це було хобі, від якого він на деякий час відмовився.

Перші влоґи були записані російською, оскільки сам Денис родом із Запоріжжя і зростав у російськомовному середовищі. В ті часи він навіть не здогадувався, що можна робити класний контент українською і це буде дуже заходити авдиторії.

Денис Швецов

Свідомість перегорнула Революція гідності, Денис побачив миттєві зміни у суспільстві та великий потенціал саме україномовному контенту. В тому ж році він познайомився з відомою студією FanVox UA і його голосом заговорили персонажі японського аніме.

Паралельно з цим він розвивав свій власний канал в Ютуб, озвучував трейлери до фільмів, веб-серіалів, відеоігор.

З 2016-го повністю перейшов на україномовний контент, і того ж року увійшов у склад голосових акторів творчої студії озвучення «Стругачка». Першим великим проєктом стала повнометражна серія популярного американського серіалу «Гріфіни» (1999 – по т.ч.). Завдяки Денису українською заговорив досить яскравий персонаж мультфільму — пес Брайан.

Згодом були озвучені неофіційний трейлер американської 3D анімації «Повний розковбас», який набрав в Ютуб в 2 рази більше переглядів ніж офіційний, 2-й сезон «Дивних див» (голос Стіва Харінгтона), та перший просторовий мультфільм у Європі – «Заврики», що увійшов у Книгу рекордів України.

Проєкти Дениса Швецова сьогодні:

  • ДИVНОБАЧЕННЯ 2.0 (з 2017 року) — озвучення та кавери різноманітного контенту українською.
  • ІгроТрейлерUA (з 2017 року) — дубльовані державною трейлери ігор.
  • Rendaros UA (з 2019 року) — власне огляди відеоігор та консолей.
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі