МаніфестРейтингСпартак Суббота Психолог

Ютуб-канал «Спартак Суббота Психолог»

На ютуб-каналі «Спартак Суббота Психолог» 452000 підписників. Створенно вже 101 відео і робота над новим контентом продовжується. Якщо порахувати середню кількість переглядів (за простою формулою: всі перегляди розділити на всі відео) то отримаємо: 430999. Це дуже гарний результат. Бажаємо рухатись вперед і долати нові вершини!
Категорії каналу:
Опис проєкту:

Хто такий Спартак Суббота?

Спартак Олександрович Суббота — психотерапевт з когнітивно-поведінкової терапії, дослідник та фахівець в галузі психічного здоров’я, психотерапії та психіатрії. Народився 10 лютого 1992 року в Хабаровську (Росія) в українській сімʼї (мати — Лариса, батько — Олександр). Автор подкасту “Подкаст терапія” – це діалоги двох друзів. Спартак – український лікар, кандидат психологічних наук. Євгеній Янович – український актор та комік.

Розслідування про Спартака Субботу

Медіа портал “Свідомі”, опублікували велике розслідування про Спартака Субботу, найбільш відомого українського психолога.

Спартак Суббота, популярний психотерапевт, дослідник та фахівець з когнітивно-поведінкової терапії, став героєм розслідування незалежного всеукраїнського молодіжного онлайн-медіа “Свідомі”. За версією журналістів, Суббота не має медичної освіти, співпрацював з ОПЗЖ та відмічається неетичним ставленням до клієнтів.

Однак, незважаючи на ці питання, Спартак Суббота став найбільш відомим українським психологом, його послуги та експертиза користуються популярністю українського сегменту TikTok. Незадоволення та критика від колег по роботі не зменшили його популярності серед широкої аудиторії.

Спартак Суббота і політика

Згідно з розслідуванням, Суббота співпрацював з політиками, що суперечить його ствердженню, що він “абсолютний нуль” у політиці. Його також пов’язують з організацією, яку пов’язують з прихованим піаром проросійських політичних сил.

Помітивши ці ключові історії, що ставлять під сумнів добропорядність Спартака Субботи, видання “Свідомі” провели розслідування про особистість популярного психотерапевта. Журналісти проаналізували факти та поведінку Спартака Субботи протягом десяти років і прийшли до висновку, що він вводив в оману людей навколо себе.

Справжнє ім’я Спартака Субботи

Згідно з розслідуванням, Спартак Суббота має справжнє ім’я — Олександр Суббота. Тому його справжня біографія є дещо розмитою та таємничою. Проте, люди, які його знають з минулого, розповідають, що він дещо інша людина, ніж видає з себе публічно. Також, колеги психологи, які мали би вчитись разом з ним, заявляють, що не пам’ятають такої людини.

Наукова діяльність Спартака Субботи

Спартак Суббота – це людина, яка здобула ступінь кандидата психологічних наук за наказом міністерства освіти та науки України у 2022 році, але цілковито не відповідає вимогам наукового середовища. У 2017 році він заявив про свій науковий ступінь, а лекційну діяльність почав вести вже з 2018 року. Журналісти виявили маніпуляції з публікаціями у наукових журналах та поставили під сумнів цінність його діяльності як науковця.

У результаті розслідування, детально вивчаючи кандидатську дисертацію Спартака Субботи, Ілля Полудьонний знайшов декілька дивних збігів, які суперечать одне одному. Висновок розслідування полягає в тому, що Спартак Суббота не має ні освіти, ні кваліфікацій, про які розповідає у своїй публічній діяльності. Справжнє ім’я Спартака – Олександр Суббота. Автор розслідування бачить в діяльності Спартака Субботи модель інфо-шахрайства, рахунок в якій йде на мільйони гривень.

Діяльність Спартака Субботи схожа на модель інфо-шахрайства, яка набрала обертів в Росії, але яка також встигла перекочувати до України. Він псевдонауково розповсюджує недостовірну інформацію та використовує маніпуляції з публікаціями у наукових журналах.

Наукові праці та публікації

 • Суббота С. О. Формування та прояви сексуальної агресії в контексті сексуальних відхилень / Спартак Олександрович Суббота. // Збірник матеріалів ІI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». — 2019. — С. 121—123.
 • Лагутіна С. Особливості функціонування пам’яті під час травматичних подій [Електронний ресурс] / С. Лагутіна, С. Суббота // Психосоматична медицина та загальна практика. — 2020.
 • S. Lahutina, S. Subbota. The level of suicide behavior among transgender people within Ukrainian population (EPV0610) (2020). European Psychiatry 63(S1), S283–S589.
 • S. Lahutina, S. Subbota. Future perspectives of the Institute of Cognitive modeling within mental health care delivery in Ukraine (EPV0999)  (2020). European Psychiatry 63(S1), S283–S589.

  Не етична поведінка психотерапевта

  Автор статті дослідив діяльність Спартака як психотерапевта і виявив низку порушень етики та психологічного насильства, що характерні для Спартака у його діяльності. Свідки, які користувалися його послугами як спеціаліста, стверджують, що Спартак Суббота використовує свою роботу психолога, щоб встановити романтичні та сексуальні стосунки зі своїми клієнтками та клієнтами. Наприклад, Анна Тихомирова надала своє свідчення про це. Масштаб цієї історії вражає. Спартак Суббота обманув десятки журналістів та інтерв’юерів, які думали, що вони проводять з ним інтелектуальні бесіди; роботодавців, HR-ів, психологів, освітян, держслужбовців, видавництв, колег з проєктів, сотні тисяч глядачів, в тому числі дітей.

  2.8 167 голосів
  Рейтинг статті
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  5 Коментарі
  Старіші
  Новіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Роман
  Роман
  7 місяців тому

  Чому такий низький рейтинг?

  Степан Бандера
  Степан Бандера
  Відповісти  Роман
  1 місяць тому

  Бо він шахрай.

  Максим
  Максим
  5 місяців тому

  Спартак – найкращий. Даю свої 5 зірок. Що за ідіотський рейтинг йому ставлять?

  Євген К
  1 місяць тому

  /@poludonnyi

  Нівсьотакадназначна
  Нівсьотакадназначна
  17 днів тому

  Сьогодні ті Сашко, завтра ти Спартак, а післязавтра про тебе усі забувають.

  Сподобався сайт? Підтримай проєкт гривнею

  Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж

  Придбати рекламу

  Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції.

  Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

  Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.