МаніфестРекламаВіктор Волинець

Віктор Волинець

Людина із загостреним відчуттям справедливості та активною громадською позицією. Борець за автокультуру України.

«ЗупиниГуся» — це проєкт в місті Черкаси, який схожий на «Зупини Лося». Там ми слідкуємо за виконанням ПДР водіями. Спокійно підходимо, робим зауваження.

Хтось з них паркується на пішохідній зоні біля дверей твого продуктового магазину. Інший стоїть чотирма колесами на коліях перед трамваєм та не дає змогу йому рушити далі.

А ось ці пішоходи перетинають дорогу перед потоком машин, наче Дункани Маклауди. Все через 100% лінь пройти кілька зайвих метрів і скористатися зеброю.

Віктор Волинець
Віктор Волинець

Їх об’єднує єдине: вони всі клянуться, що знають правила, але за півгодини або наступного дня знову порушують їх.

Саме в цей час вони стають героями дня в відео черкаського блоґера Віктора Волинця — автора каналу «Зупини Гуся», який стартував в лютому 2020 року.

Хлопець — відомий в рідному місті громадський активіст та кістка у горлі для тих, хто свідомо ігнорує правила. Його девіз: «Ми — за культуру на дорогах Черкас».

Коли авто зупиняється в забороненому місці, Віктор прикрашає лобове та заднє скло наліпками з зображенням гусака, який символізує нецивілізованих власників. Одним з перших зіркових порушників став депутат Черкаської міської ради. В результаті відео переглянули 58 000 разів.

А розпочалося все з власного конфлікту. Хлопець не залишився осторонь, коли його право пішохода намагався порушити нахаба-водій. Через напружену ситуацію Віктор не встиг зафіксувати той момент. Згодом зрозумів, що йому близька місія попереджати суспільство про такі випадки та намагатися викорінювати їх.
Він остаточно пересвідчився, що на вірному шляху, коли натрапив на подібні ролики в ютуб.

Так, і з’явився канал «ЗупиниГуся», відео якого за перші 8 місяців встигли подивитися понад 700 000 разів.

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.