МаніфестКолабОля Балицька

Оля Балицька

Оля Балицька — молода блоґерка, яка стала космополітом. Має цікавий досвід виживання в європейських країнах.

Дівчина знімає свої lifestyle і тревел-відео для свого однойменного ютуб-каналу Балицька влог з кінця 2017 року. Хоча перші відео, про які вона згадує в блозі, датуються більш раннім 2015 роком.

Оля Балицька
Оля Балицька

В березні 2020-го вона запустила свій другий ютуб-канал Турбо Зайчиця, де стрімить ігри з українською локалізацією, наприклад про METRO 2033 REDUX, та всіляко популяризує україномовний контент.

З весни того ж року є волонтером тревел-проєкту Ukrainer.

Задовго до свого блоґерства дівчина займалася в музичній школі в рідному Коростишеві, самотужки навчилася чеканці футбольного м’яча, оскільки хотіла довести собі, що теж зможе набивати його понад 200 разів, як хлопці.

Згодом в її житті з’явилася електро-гітара, другий інструмент, з яким вона познайомилася після блок-флейти.

В блозі Олі — особисті щоденники про мандри Словаччиною та Угорщиною, життя та відпочинок в Чорногорії, нотатки про європейські мови, кумедні випадки під час подорожей, роздуми про те, що подарувати хлопцю-айтішнику та як легко вступити на навчання до закордонного ВНЗ. Плюс купа порад по сучасних девайсах, якими також користується й сама.

Підписники цінують відео Олі за її вкрай позитивні та логічні думки, чудову українську, динамічний кадр, нові, зовсім не попсові куточки світу, які вона відкриває для себе і своєї аудиторії, файно підібрані треки до яскравої картинки.

«Маніфест» — це платформа, на якій зібрані усі (ну майже) україномовні Ютуб-канали. Поки що тут виходять лише відео, але в перспективі буде більше контенту різних форматів. Якщо хочете дивитися, а також читати, коментувати й дописувати, не соромтеся, ставайте нашими патреонами! Це допоможе сайту не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх парусах.

Розробка та підтримка — Студія «Омега». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: