МаніфестОлександр Кіншов

Олександр Кіншов

Адміністратор «Маніфесту», блоґер, дизайнер, автор та ведучий подкастів та ютуб-шоу «Розбудова», «Здибанка», «Ютуб-патруль».

Народився в рік виходу PlayStation, Need for Speed, Doom II та Donkey Kong Country.

Олександр Кіншов

Як стверджує сам на своїй сторінці в Фейсбуці, у 6 років навчився їздити на велосипеді. За деякий час знайшов свій поклик долі: IT-сфера.

Навчався на факультеті «Комп’ютерні системи управління», але за відомих причин у 2014-му Олександр був змушений перервати навчання в ДонНТУ та переїхати. Мешкав у Вінниці, в Харкові, а згодом опинився у Львові, де працював дизайнером, програмером, а згодом заснував власну студію.

З 2018 року почав вести телеграм-канал, в якому розповідав про своє життя та здобуті інсайти, про мандри містами України та Європи, різноманітні фести — Comic Con та WeGame 5.0, Re$publica та Artgnosis.

Проєкти:

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.