МаніфестНазар Весельський

Назар Весельський

Ютуб-канал Musetang — Гітарні кавери, розбори українською — це 100% музичний простір, де відомі пісні «Океану Ельзи» та «Бумбоксу», Христини Соловій і «Скай», Jerry Heil та Джамали, Меловіну та Павла Зіброва, «Один в каное» і «Скрябіна» лунають в інструментальній версії. Разом з тим, фішка каналу — не тільки кавера популярних композицій українських виконавців.

На ньому містяться відео-уроки, де кожний акорд відомого сінглу розбирається майже по атомах, тому новачкам не буде складно вивчити композицію та зіграти її за кілька годин практики.

Канал був створений 2013 року, а перші відео в ньому з’явилися трохи згодом — на початку 2014-го. За 7 років існування його підписниками стали понад 15000, а відео передивилися понад 2,4 мільйона людей.

Автором ютуб-каналу став житомирянин Назар Весельський. Музика завжди була в його житті. Прикладом стали батьки. Мати хлопця має вищу музичну освіту, батько самотужки в молодості вивчив гру на гітарі. До того, як Назар сам опановував цей інструмент, він 7 років відвідував музичну школу по класу скрипки.

Згодом хлопець переїхав до столиці, закінчив Могилянку, став програмістом. Дивно, але перспективна професія не стала заваді музиці. Натомість Назар створив не тільки канал в Ютуб, що швидко став популярним, а й розробив додаток «Тексти пісень з акордами для Гітари (by Musetang)». На Google Play за кілька місяців релізу розробка досягла рейтинга 4.7 з 5.

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.