МаніфестМихайло Карпань

Михайло Карпань

Блоґер, диктор, актор, режисер та звукорежисер. Автор каналу «Пан Карпан», наразі активно займається його розвитком. У 2020 році переможець по програмі підтримки ютуб-блоґерів від Львівського Медіа Форуму.

Ще у 2014 запустив канал Струґачка з озвучками, що згодом реорганізувався у студію озвучок, яка наразі існує самостійно. Студією українізовані «Рік та Морті», «Дивні Дива», «Табу», «Книгарня Блека», «Мандалорець» та багато інших.

Михайло Карпань

Окрім ютубу Михайло також професійно займається дубляжем та озвучкою, його голосом говорять персонажі з таких фільмів як «Зоряні Війни», «Доктор Дулітл», «Моана» а також герої серіалів «Дивні Дива», «Манадалорець, «Рік та Морті, «Книгарня Блека», а також герої комп’ютерної гри «Метро».

Диктор багатьох навчальних курсів на порталі Prometheus. Свого часу був голосом таких ютуб каналів як TheWill Universe, PlayUA, Третя Паралель, Кіновежа.

А також наразі працює спільно з телеканалом НЛО ТВ над такими проектами як «Небезпечна Зона» та «Чортовийки».

Основний канал Пан Карпан присвячений поп-культурі де можна подивитися останні новини кіно та телебачення, а також різні цікаві ролики зі світу кінематографу, як історія спецефектів або ретроспектива у моторошну українську анімацію, розбір трейлерів і фільмів, а також сюжети про різні поп-культурні феномени.

Він той чувак, що шарить скільки Робінів було у Бетменів, і може рошифрувати анаграми в назвах всіх серій «Рік та Морті», тому розпізнати якийсь заплутаний омаж у стрічці для нього не проблема.

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.