МаніфестМар’яна Янкевич

Мар’яна Янкевич

Привіт усім! Мене звати МаріАм (Мар’яна Янкевич). Я є дипломований театральний критик, який полишив спроби популяризувати театр, і перейшов у сферу дев’ятого мистецтва. Це означає, що на цьому каналі ви зустрінете огляди коміксів, фільмів та інтерв’ю з цікавими творчими людьми.

Я також голосовий актор. Співпрацюю з кількома командами голосового озвучення: FanVoxUa, Adrian ZP, Творча Спільнота Струґачка, Дивнобачення, Цікава наука, а також веду свої проєкти, які можна знайти на іншому моєму каналі — MariAm Project. Озвучення українською.

Біографія

Дата народження: 1990 12.12.

Освіта: ЛНУ ім.І.Франка. ф-тет культури і мистецтв, кафедра театрознавства та акторської майстерності. Напрям театрознавство.

Місто: Львів

Голосовий актор з січня 2014 року. Ютуб-діяльність з квітня 2014.

Зараз співпрацюю з видавництвом Ua Comix та роблю українськомовне озвучення.

FB: https://www.facebook.com/MariAmBlog/
Телеграм: https://t.me/MariAmBlog
Instagram: @mariamyankevych

«Маніфест» — це платформа, на якій зібрані усі (ну майже) україномовні Ютуб-канали. Поки що тут виходять лише відео, але в перспективі буде більше контенту різних форматів. Якщо хочете дивитися, а також читати, коментувати й дописувати, не соромтеся, ставайте нашими патреонами! Це допоможе сайту не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх парусах.

Розробка та підтримка — Студія «Омега». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com