МаніфестРекламаДіма Малєєв

Діма Малєєв

Каліфорнійський українець, український каліфорнічанин? Або так: львів’янин, який у 2019 році почав вести україномовний ютуб-блог з іншої півкулі Землі.

А ще він називає себе інженером-романтиком, мріє заробити достатньо грошей та відкрити власний магазин коміксів. Але ця думка виникла не відразу.

Життя занесло аутсорсера Дмитра Малєєва з початку до Таїланду. Хлопець поїхав туди, щоб трохи відпочити від депресивної атмосфери, що склалася в українському суспільстві. Але реалізувати себе на Сході він не захотів: надто велика була різниця в ментальному, культурному та багатьох інших планах.

Діма Малєєв
Діма Малєєв

За півтора року він повернувся в Україну, а того ж 2016-го його життя перегорнула лотерея Green Card. Після виграшу, не вагаючись, він переїхав з похмурого, дощового Львова до сонячного містечка Плезантон, що в Каліфорнії, де зараз працює програмістом в одній з локальних компаній.

На своєму каналі Діма Малєєв розповідає про типові будні IT стафів, розказує про зарплату та податки, ціни та освіту, американский рух BLM та недоліки всесвітньо відомих корпорацій, розмірковує про Ілона Маска, Трампа, Дурова та Дудя, та спілкується з надзвичайно цікавими особистостями.

На каналі є кілька рубрик:

  • Kitchen Nerd — це ранкові спілкування з підписниками на кухні щопонеділка.
  • Rude Nerd — блог про подорожі по Америці.
  • Суб’єктивні новини — це новини щоп’ятниці, які зачепили Діму і він розмірковує про них.
  • #Dima_Live — це інтерв’ю щосуботи з людьми з різних цікавих професій.

Хочете підтримати проєкт? Це просто!

Не соромтеся, ставайте нашими патреонами оформивши щомісячний платіж. Це допоможе спільноті не тільки триматися на плаву, а й мчати вперед на всіх вітрилах.

Розробка та підтримка — «Олександр Кіншов». З будь-яких питань — manifest.in.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Придбати рекламу

Доброго дня, мене звуть Олександр Кіншов і я відповідаю в спільноті за комунікації. Залиште заявку і я допоможу вам зконтактувати з обраним автором для інтеграції. Також я зможу запропонувати вам альтернативи та пакетні пропозиції. Це безкоштовно, рекламодавець платить тільки за рекламну інтеграцію.

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для вас способом:

Або ж залишити заявку і я сам вам напишу.